Pop!_OS'u sanal makineye kurarken hangi indirme bağlantısını seçmeliyim?

Makaleler
9
Daha fazla  
1637787532462.png

Arkadaşlar sanal makineye Pop!_OS kuracağım. Sistemimde GTX 1050 Mobile ve Intel HD Grafikler var. Şimdi ben hangi sürümü indirmeliyim? Normalde direkt cihaza kuracak olsam NVIDIA'yı seçerdim ama sanal makineye kuracağım zaman hangisini seçmem akıllıca olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1225058

Arkadaşlar sanal makineye Pop!_OS kuracağım. Sistemimde GTX 1050 Mobile ve Intel HD Grafikler var. Şimdi ben hangi sürümü indirmeliyim? Normalde direkt cihaza kuracak olsam NVIDIA'yı seçerdim ama sanal makineye kuracağım zaman hangisini seçmem akıllıca olur?
Neden sanal makine? Oyle pek keyif alamazsin. Dual Boot daha mantikli her zaman icin.

Neden sanal makine? Oyle pek keyif alamazsin. Dual Boot daha mantikli her zaman icin.
Evet aslında haklısınız. Doğrusu sadece bi' arayüzü tanımak istedim. Aslında Dual Boot daha iyi olurdu. Ama sanal makine biraz kolayıma da geliyor. O yüzden. 😊

Evet aslında haklısınız. Doğrusu sadece bi' arayüzü tanımak istedim. Aslında Dual Boot daha iyi olurdu. Ama sanal makine biraz kolayıma da geliyor. O yüzden. 😊
Anladim ben genelde tercih etmiyorum cok nadir kullandigim bir programcik. Sanal makineden istedigim performansi alamadim.

Hocam evet dual boot daha performanslı oluyor fakat Linux'ü (Linux diye mi okunuyor acaba linax diye mi?) ilk kez deneyenler dual boot kurarsa sıkıştığında geri Windows'a dönmekte zorluk yaşar. Yani demek istediğim sistemi sanal makineye kurarken altta bir Windows olması Google'a hemen bakabilmek anlamına geldiğinden dolayı öğrenmek için sanal makine daha ideal diye düşünüyorum. He, telefon var tabi ama bilgisayar daha hızlı.

Geri
Yukarı