Poppy playtime chapter 2 "fatal error" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

osmancavdar2

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
Birkaç gün önce Poppy playtime chapter 2 yükledim ve oyunu açmaya çalıştığımda fatal error verdiğini gördüm. Sonra fark ettim ki tüm UE 4 tabanlı oyunlarda bu hatayı veriyor araştırdım ama hiçbir çözüm bulamadım birisi biliyor mu?

Dosya Ekleri

• indir (13).png
    indir (13).png
    2,1 KB · Görüntüleme: 90
Torrent indirmemden kaynaklı olabilir mi diyeceğim ama üstte belirttiğim gibi UE 4 tabanlı oyunlarda sıkıntı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
oyunu silmiştim yaklaşık 10 dakika sonra tekrar inecek deneyeceğim olsada olmasada yardımın için teşekkürler
denedim ancak işe yaramadı acaba sizde loading ekranındamı atıyor merak ettim çünkü bazı yerlerde böyle geçiyor benimki çift tıkladığım anda açılmıyor

Son düzenleme:
Birkaç gün önce Poppy playtime chapter 2 yükledim ve oyunu açmaya çalıştığımda fatal error verdiğini gördüm. Sonra fark ettim ki tüm UE 4 tabanlı oyunlarda bu hatayı veriyor araştırdım ama hiçbir çözüm bulamadım birisi biliyor mu?

Sistem özelliklerinizde ürün kimliğiniz gözüklüyor hocam başka kullanıcılar erişebilir tavsiyem raporlayıp yorumunuzu kaldırmak isteyin.

ayarlara gir rhi mode'ki vulkanı şeç ayarlardan çık oyunu kapatıp tekrar gir oyun açılır. NOT: görüntüde beyaz ışık yüzünden göremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı