Poppy playtime "lowlevelfatalerror" hatası veriyor

5Wheel

Decapat
Daha fazla  
Poppy playtime oyununun Steam'de bedava olduğunu gördüm ve aldım, oyuna girince lowlevelfatalerror hatasını alıyorum yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Poppy playtime oyununun Steam'de bedava olduğunu gördüm ve aldım, oyuna girince lowlevelfatalerror hatasını alıyorum yardım edebilecek var mı?
%appdata% Yazın windows ve r tuşuna basılı tutup oradan playtimeprototyple a tıklayın saved klasörüne girin confige girin windows no editor e girin game user settings i metin belgesi olarak açın orada resulation qualitynin altındaki tüm rakamları 0 yapın buradaki ayarlarıda 0 yapın bu şekilde,kaydet diyip kapatın.
1652367119703.png

Düzeldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
%appdata% Yazın windows ve r tuşuna basılı tutup oradan playtimeprototyple a tıklayın saved klasörüne girin confige girin windows no editor e girin game user settings i metin belgesi olarak açın orada resulation qualitynin altındaki tüm rakamları 0 yapın buradaki ayarlarıda 0 yapın bu şekilde,kaydet diyip kapatın.Eki Görüntüle 1385616

Düzeldi mi?
bende düzelmedi bunu yapınca :(

Yeni konular

Geri
Yukarı