Porçay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Porçay mesafe derim susarım
Aynı fikirdeyim.

Ben Porçay'ı kanalı açtığı ilk yılda tanıdım, kanalı da o zamanlar oldukça hoşuma gitmişti. Aşırı kara mizah yapıyordu ve Koma Hırrım Buke parçaları da tamamen siyasi içerikten oluşuyordu. Eski yorum okuma videoları Porçay'ın en iyi videolarıdır, kör dedelerle cima eylemekten ırkçılığa kadar beni eğlendiren içeriği mevcuttu. Maalesef ki Porçay 2018'den sonra çizgisinden saptı, 2015'te başlayan kanal 2015'te okula başlayanların mekanı haline geldi. Zamanla yorumları da YouTube'den değil Twitter'dan okumaya başladı, Twitter'deki aptal kitle geldi velet kitlenin üzerine, Burdurland ismindeki rezil topluluğun da açılması Porçay izlemeyi bırakmam için son ve iyi bir sebep oldu. Artık sadece yabancı mizahları günümüze uyarlayan sıradan bir YouTuber'dan farkı yok benim için.
Bende 2016 "tayfayım". bütün görüşlerinize katılıyorum, Burdurland haricinde. Burdurland fena değil bence.

Son düzenleme:
Mükemmel şu videosu ayrı bir sarmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hapis konusunda suçsuz olduğuna katılıyorum fakat ürettiği içerikler ve kitlesi hiç hoşuma gitmiyor, yaptığı da kara mizah falan değil. En sevmediğim içerik üreticisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı