Porima Recycle® Filament alınır mı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 3500 işlemci rx580 ekran kartı asrock a320m hdvr4 anakart highpower 500w psu
Colorshift filament alınır mı? 1kg olmasına rağmen aşırı ucuz bir sıkıntısı var mıdır ya da porima recycle filament alınır mı?

1kg olmasına rağmen aşırı ucuz bir sıkıntısı var mı dır ya da porima recycle filament alınır mı?

Link:Porima PLA Filament ColorShift 1.75mm 1000g Satın Al | Robolink Market
Link:♻ Porima Recycle® Filament
Colorshift filament alınır mı? 1kg olmasına rağmen aşırı ucuz bir sıkıntısı var mıdır ya da porima recycle filament alınır mı?

Link:Porima PLA Filament ColorShift 1.75mm 1000g Satın Al | Robolink Market
Link:♻ Porima Recycle® Filament
@Siyah Martı

Ben colorshift 4-5 makara kullandım, bence kalite farkı yok, belki sorun olabilecek noktalar şunlar:

1. Renk seçimi yapamıyorsun.
2. Colorshift yani bir renkten diğerine geçişte basılan ürünler, makarada 2 farklı renkte ya da tonda filament oluyor. Bazen şansına oldukça az ya da neredeyse hiç olmayabiliyor. Normalde kimse bir makarayı bir baskıda kullanmadığı için bence bu kısım sorun değil.

Yakında gene zam gelir, filamenti ikinci el bulursan bile alabilirsin.

Geri dönüştürülmüş ürün hiç almadım, aynı saflıkta olmayabilirler, bilemem.

Son düzenleme:
Ben colorshift 4-5 makara kullandım, bence kalite farkı yok, belki sorun olabilecek noktalar şunlar:

1. renk seçimi yapamıyorsun.
2. colorshift yani bir renkten diğerine geçişte basılan ürünler, makarada 2 farklı renkte ya da tonda filament oluyor. Bazen şansına oldukça az ya da neredeyse hiç olmayabiliyor. Normalde kimse bir makarayı bir baskıda kullanmadığı için bence bu kısım sorun değil.

Yakında gene zam gelir, filamenti ikinci el bulursan bile alabilirsin.

Geri dönüştürülmüş ürün hiç almadım, aynı saflıkta olmayabilirler, bilemem.

Colorshifti ben aldım ama tek renk geldi.

Hocam bende porima recycle alacağım. Yorumlarına biraz baktım genel olarak normal pla ile herhangi bir kalite farklı olmadığı söylenmiş.

@Siyah Martı Hocam filamentin uzun süre beklemiş olması sorun çıkarır mı?

Ben geri dönüştürülmüş ürün kullanmadım, bir önerim yok o nedenle.

Bendeki 1.5 yıllık ABS ile gayet normal basabiliyordum, benim şahsi düşüncem ABS ve bilhassa PLA yazılanların aksine çok da hassas malzemeler değiller.

Öte yandan, ben ürünleri kendi kutularında muhafaza edip kapaklı kutuda saklarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı