Çözüldü Port açtırmak için ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
@500498
Bir sorum daha olacak.
Benim altyapım var eski ama boş port yok, benim port açtırmam için ne yapmam gerekiyor? TT'ye mail attım ama neredeyse 1 yıldır dönüş sağlanmadı ve açıkçası şu anda komşumun İnternetini kullanıyorum, haliyle tek port var ve bu İnternet o porttan geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@500498
Bir sorum daha olacak.
Benim altyapım var eski ama boş port yok, benim port açtırmam için ne yapmam gerekiyor? TT'ye mail attım ama neredeyse 1 yıldır dönüş sağlanmadı ve açıkçası şu anda komşumun İnternetini kullanıyorum, haliyle tek port var ve bu İnternet o porttan geliyor.
Port hizmeti yerel sağlayıcı kontrolündedir. Şehrinizdeki müdürlüğe gitmenizi önerebilirim.
@500498
Bir sorum daha olacak.
Port hizmeti yerel sağlayıcı kontrolündedir. Şehrinizdeki müdürlüğe gitmenizi önerebilirim.

Çözüm

Teşekkürler, yakında askere gideceğim için şu anda o işle çok meşgul olamam gibi. En iyisi askerden geldikten sonra tekrar gidip söyleyeyim, iyi günler dilerim.

Teşekkürler, yakında askere gideceğim için şu anda o işle çok meşgul olamam gibi. En iyisi askerden geldikten sonra tekrar gidip söyleyeyim, iyi günler dilerim.
Size hayırlı teskereler diliyorum. Size ve sevdiklerinize sağlıklı günler diliyorum 😇

Aslında askere gitmeden başvurmak daha iyi olur. 6 ay civarı sürüyor çünkü.

Aslında askere gitmeden başvurmak daha iyi olur. 6 ay civarı sürüyor çünkü.

O da olabilir, Aralık ayının sonunda kontrole vs. gideceğim artık ne zaman teskere çıkarsa birkaç hafta öncesinde gidip başvururum. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı