Port Royale kız rengi midir?

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Bu renkte bir ürün almayı düşünüyorum ama malum ülkemizde ki kız rengi tabirinden dolayı aklımı bulandırdılar. Sizce ne rengi? Normal bir renk mi yoksa aşırı kız rengi gibi mi, pembe gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bahsettiğiniz renk ekteki renk ise bence değil.
color-image

Bu renkte ayakkabı görsellerine baktım bence gayet şık ve hoş.

Bu doğru bir yaklaşım değil. Sen yapısı gereği kadınlar için üretilen bir ürünü giyer misin? Burada kazak veya pantolon gibi şeylerden bahsetmiyorum.

İlk önce ben sizin arkadaşınız veya yakınınız değilim sen diye hitap etmeniz yanlış burası insanların birbirine saygılı bir şekilde hitap ettiği bir forum sanıyorum. Ayrıca sizin yaklaşımınız doğru bir yaklaşım değil, siz hayatınızı insanların bencelerine göre yaşıyorsunuz sanırım ve herkesinde öyle yaşaması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Çünkü konuyu direkt alakasız bir yere çekmeye çalışmıssınız.
Birincisi arkadaş kadınlar için üretilmiş bir ürün var bunu giymek doğru olur mu diye sormamış, bende kadınlar için üretilmiş olsa dahi kendine yakıştırıyorsan giyebilirsin dememişim. Mesele burada cinsiyet değil burada konu sadece renk ,isteyen herkes istediği rengi kendine yakıştırıyorsa giyebilir bunada ne siz ne de kimse karışamaz zaten.
İkincisi, bakın üstünü çiziyorum kendine yakıştırıyorsa giyebilir demişim. Bu açıklamada "her erkek pembe giyer birader size ne?" anlamı çıkmıyor doğru okuyup doğru anlayın. Kaldı ki pembede giyebilir insan istiyorsa renklerin cinsiyeti olmaz.
Bahsettiği renkte bordoya çalan ve gayet de erkeğe yakışacak bir renk zaten. Kadınlar için üretilen bir ürün mevzusunu nerden çıkarıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı