Portal 2 arkadaşla beraber nasıl oynanır?

Arkadaşlar portal 2 de arkadaşla oynamak istiyorum ama Steam'den arkadaş ekli değiliz. Steam'den arkadaş olmamamıza rağmen beraber oynayabilir miyiz?
Neden ekle miyorsunuz?
Bildiğim kadarı ile CO-OP mantığı var ve maks 1 kişi ile o da arkadaşınız olma koşulu ile oynayabiliyorsunuz.
(Yanlışım olabilir uayırn varsa reportlamayın.)

İkiniz de Co-Op yerine gelip, aynı anda internetten arkadaş arama yerine basıp aynı oyuna denk gelmeyi deneyebilirsiniz.

Muhtemelen hesapları kısıtlı olduğu için ekleyemiyorlar birbirlerini. Yazacaktım da unutmuşum.
Hocam arkadaş ekleme özelliği sözde 1 seviye olunca (5 Dolar harcama) açılıyor ancak bir gruptan ya da arkadaşlık koduyla ekleyebiliyorlar birbirlerini. (Denemiştim)

Bir gruba girip oradan birbirinizi ekleyebilirsiniz. Veya arkadaşlık koduyla da olur. @Nemai hocam sorun nedir? Dediğim yöntemle iki arkadaşımı arkadaş eklemiştim.
Hocam bir olur diyon bir olmuyor diyon :D Arkadaşla kısıtlı hesabımız olduğu için Steam'den arkadaş değiliz. Steam'de 20 TL var ama hala dolmadı 5 Dolar. Bir 20-22 TL falan daha yatırmam lazım galiba pff :/

Yeni konular

Geri
Yukarı