Portal 2 arkadaşla beraber nasıl oynanır?

Hocam bir olur diyon bir olmuyor diyon :D Arkadaşla kısıtlı hesabımız olduğu için Steam'den arkadaş değiliz. Steam'de 20 TL var ama hala dolmadı 5 Dolar. Bir 20-22 TL falan daha yatırmam lazım galiba pff :/
Olmuyor demedim? Beraber aynı gruba katılıp oradan birbiriniz arkadaş ekleyebilirsiniz. Veya arkadaş kodunuzla da birbirinizi ekleyebilirsiniz. Seçim size kalmış.

Olmuyor demedim? Beraber aynı gruba katılıp oradan birbiriniz arkadaş ekleyebilirsiniz. Veya arkadaş kodunuzla da birbirinizi ekleyebilirsiniz. Seçim size kalmış.

1623654835949.png

Bu ne? :D Kısıtlı hesaplarda Steam'den arkadaş hiçbir şekilde eklenmiyor. Arkadaş koduyla da ekleyemiyoz. Neyse. Oyun içinden oda falan kurma var ise veya CS:GO gibi bir sistemi var ise belki oynanabiliriz.

Eki Görüntüle 1067632

Bu ne? :D Kısıtlı hesaplarda Steam'den arkadaş hiçbir şekilde eklenmiyor. Arkadaş koduyla da ekleyemiyoz. Neyse. Oyun içinden oda falan kurma var ise veya CS:GO gibi bir sistemi var ise belki oynanabiliriz.
Sen hala anlamadın beni. Arkadaş olmak gerekli diyorum işte. Sen de kısıtlı diyorsun. Ben de kısıtlı olsa bile nasıl eklenir onu söylüyorum. Beraber aynı Steam grubuna katılıp grubun üyelerinden birbirinizi arkadaş ekleyin. Denedim ve yaptım.

Son düzenleme:
Deneyebiliriz. İstersen sil istersen silme fark etmez benim için.

Belki fixlenmiş olabilir. Tam emin değilim. Ben 3-4 ay önce denemiştim.
Tamam olur deneyelim. Dc ekle istersen. DC adım; Barış#0033 (Steam adım; SAİTAMA(Heronic). / Steam ark kodum; 1053761472 / CS:GO Ladies grubuna girdim deneme olarak)

Geri
Yukarı