Portal 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kanatsız Kuş

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Evren'de Bir Yer
Ben Portal 2'yi beğendim. Güzel bir bulmaca oyunu. Çok da sıkmıyor bence. 2 oyunla da aralarında iyi bir bağlantı var. Beyini çalıştırarak oyun oynamak isteyenlere öneririm. Başka beğenenler veya sevmeyenler var mı? Nedeni ile birlikte açıklarlarsa iyi olur.

Portal-2-Simge-256x256.png

Bana bulmaca oyun tarzını sevdiren ardından Talos principle başlatan her özelliğiyle 10 numara oyun. İsteyen sövsün. Babamın oyunu değil ya. Lakin bilsin ki büyük cahillik etmiştir. Oynanış süresi kısa ama bence böylesi daha iyi olmuş.

Benim en sevdigim oyun. Bir başyapıt. Yerini tutabilecek bir oyun gelir mi bilmiyorum. Burada sabaha kadar övebilirim.

Ben portal 2'yi beğendim. Güzel bir bulmaca oyunu. Çok da sıkmıyor bence. 2 oyunla da aralarında iyi bir bağlantı var. Beyini çalıştırarak oyun oynamak isteyenlere öneririm. Başka beğenenler veya sevmeyenler var mı? Nedeni ile birlikte açıklarlarsa iyi olur.

Eki Görüntüle 542895

Zor.

Efsane iyi oyun mükemmel değil ama yakın.Valve shooter olmasa bile nasıl iyi bir hikaye sunumuna çalışırız diye düşünmüşler ve bu oyun çıkmış.Küçücük birşeyden bile birşeyler çıkarmayı başarmışlar.Ayrıca bu oyun benim için çok önemli bir yere sahip babam genellikle shooter oyunlara karşı bir insandır o yüzden Bana hiçbir shooter oyunu (daha doğrusu içinde silah ve öldürme geçen oyunları) oynatmaz ve ben bu yüzden hep Portal oynuyorum oldukça fazla oynamışımdır 2. Oyunu bir 5 kez bitirmişimdir,mücadele modunda hızlı bitirmeye çalışmıştım hatta geliştirici yorumlarının çoğunu okudum.Bu yüzden bu oyun benim için çok değerlidir. Ve ayrıca Turret'ler çok tatlılar.

Valve firmasının en sevdiğim oyunu Portal serisidir. Karakter tasarımları gerçekten başarılı, müzikler atmosfere tam oturuyor. İlk oyunda hikaye pek anlaşılır olmasa da ikici oyunda güzel bir şekilde anlatılıyor. Şu an serinin devam oyunu beklenmiyor ikinci oyun çıkalı 10 yılı geride bıraktı ama yan hikaye olarak çıkan fan yapımı oyunları Steam'de bulunuyor isteyen bir göz atabilir tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı