Post Scriptum vs Hell Let Lose ve Insurgency Sandstorm vs Squad

Türksoy

Femtopat
Daha fazla  
Malumunuz Steam yaz indirimleri kapıda Türkiye şartlarından da her güzel oyunu alacak para olmuyor. Ben de bir tane modern bir tane de tarihsel multiplayer oyun almak istedim. Araştırınca da modern savaşta Squad ve Insurgency Sandstorm; tarihselde ise Hell Let Lose, Beyond The Wire ile Post Scriptum öne çıkıyordu. Daha öncesinde Red Orchestra 2, Rising Storm 2, Verdun, Tannerberg gibi realistik oyunları oynayıp fazlasıyla sevdim. Yardımcı olursanız çok sevinirim yani server durumları kitlesi grafikleri içine çekip çekemediği gibi. Şimdiden yardım edecek herkese çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Squad oynamadım ama Insurgency: Sandstorm satın aldım ve 1 haftadır oynuyorum size şoyle anlatayim. Insurgency'de mapler orta boy genelde oyun modlari 14vs14 şeklinde ve ev tarzı yapılarla kaplı. Oyunda 10 tane falan map ve bir sürü silah ve onlarin ozelleştirmeleri var. Gerçekçilik açısından mükemmel bir oyun, özellikle patlama ve çatışma anları beni cok tatmin ediyor. Oyunda çok iletisim yok genelde makara oluyor arada info oluyor. Squad ise 50vs50 ve mapler çok büyük diye biliyorum ayrıca silah çesitliligi cok yok, patlayici droneler falan var ve iletişim daha kuvvetli. Ayrıca Squad oyununda çeşitli araçlar var ve aktif kullaniliyor Insurgency'de sadece LMG'si olan pikap var ve çok kullanılmıyor. Squad oynamadım ama videolarini izliyorum, bence insurgency'nin atmosferi daha hoş.

Geri
Yukarı