Rehber Postegro ile çalınan Instagram hesaplarını kurtarın

312971

Hectopat
Makaleler
4
İlk önce giremediğiniz hesapta hangi telefon numarası kayıtlıysa o telefon numarasını kullanarak yeni bir hesap açıyorsunuz. Daha sonra o hesaptan çıkış yapın ama bilgileri kaydetmeyin. Daha sonra giriş yapmak için "yardım al" seçeneğine tıklayıp telefon numaranızı kullanarak girin. Telefonunuza kod gelecek, gelen mesaja tıklayın. Daha sonra Instagram'a atacaktır ve hesabınıza girecektir fakat olay bu kadar değil. Girdiğiniz hesaplardan tekrar bilgileri kaydetmeyerek çıkın ve yine aynı şekilde bu sefer girmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın. Ve gelen SMS'e girip şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Tam 8 saattir çözüm arıyorum, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Bu tür uygulamaların çalışma mantığını net olarak anlamak için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@TheAviaTorX tarafından bulundu.
@312971 tarafından düzenlendi.

Son düzenleme:
İlk önce giremediğiniz hesapta hangi telefon numarası kayıtlıysa o telefon numarasını kullanarak yeni bir hesap açıyorsunuz. Daha sonra o hesaptan çıkış yapın ama bilgileri kaydetmeyin. Daha sonra giriş yapmak için "yardım al" seçeneğine tıklayıp telefon numaranızı kullanarak girin. Telefonunuza kod gelecek, gelen mesaja tıklayın. Daha sonra Instagram'a atacaktır ve hesabınıza girecektir fakat olay bu kadar değil. Girdiğiniz hesaplardan tekrar bilgileri kaydetmeyerek çıkın ve yine aynı şekilde bu sefer girmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın. Ve gelen SMS'e girip şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Tam 8 saattir çözüm arıyorum, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

@TheAviaTorX tarafından bulundu.
@312971 tarafından düzenlendi.

Temsili ben.

images.png

Fazla anlayamadım ama işe yarayacağı kesin :).

İşte bu uygulamalara neden güvenmediğimin sebebi. Postegro vb. yerlere girilen hesaplar artık bizim değildir.

Rehber umarım arkadaşlara yardımcı olur. Emeğinize sağlık. (y)

Hocam zaten hesabı 3. parti programa bağlayanların net bir şekilde kendine saygısı yoktur.

Kuytu köşede bilgilerini benim bile hatırlamadığım boş bir hesap ile üye olmuştum. Bulursam kurtarmaya çalışayım bari.

Bu kadar kullananı var mıymış ya bu uygulamanın?
Profilleri nasıl gösterdiğini sanıyorsunuz?

Kuytu köşede bilgilerini benim bile hatırlamadığım boş bir hesap ile üye olmuştum. Bulursam kurtarmaya çalışayım bari.

Profilleri nasıl gösterdiğini sanıyorsunuz?

Bu video her şeyi anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim 4'lü arkadaş grubu var hepsinin de hesaplarına bir şeyler olmuştu geçen gün. Zamanında ben de kullandım ama bana pek bir şey olmadı nedense :D. Sadece takip etmediğim bir tane hesabı takip etmişim onu da takipten çıktım. Giriş hareketlerinden de benim cihaz hariç hepsini sildim. Şifreyi de değiştireceğim galiba.

Geri
Yukarı