Poster nereden satın alınır?

PenguenAdam

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Poster arıyorum konusu ise arabalar hakkında. Her türlü öneriye açığım. Aradığım poster türü ise normal direkt alayım elime duvara yaklaştırıp bant ile yapıştırayım istiyorum. Normal posterler gibi yani. Fiyatı ise aşırı derecede uçmasın. 30 70 TL gibi aralıklarda istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kaç örnek atabilir misin rica etsem ? Veya başka bir yerden bulabilirsen de atmanı rica edeceğim.
Şuan arıyorum ancak sizde Amazon'a girip binlerce seçenek arasından size en uygun olanı makul fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

(Reklamcı değilim.)
Screenshot_20210922_231442.jpg
Anlık korktum nedense. :D
Hocam Amazon üzerinden link atamıyorum ancak şimdi attığım fotoğraftaki poster Amazon üzerinde mevcut.

Bant ile yapıştırılmıyor ancak gayet güzel bir poster olduğunu düşünüyorum.

Kendim Amazon üzerinden 2 poster almıştım zamanında.

Son düzenleme:
korktum nedense. :D
Korkma yahu. Her yerde görüyorum seni bari takip edeyim dedim.

Film değil de oyun için arıyorsan level dergisi al.
Bir sürü vardı zaten içinden biraz buldum. Şimdi yine alacağım fakat arabalar için.
Hocam Amazon üzerinden link atamıyorum ancak şimdi attığım fotoğraftaki poster Amazon üzerinde mevcut.
https://www.hepsiburada.com/javvuz-alfa-romeo-gta-illustrasyon-metal-plaka-pm-HB00000WDAQD
Bant ile yapıştırılmıyor ancak gayet güzel bir poster olduğunu düşünüyorum.
Peki hocam bant ile yapıştırılmıyor fakat bunun tam olarak yapıştırma mantığı ne ? Bant ile istememin sebebi zaten kolay takılabilir ve çıkarılabilir olması. Bu da güzel fakat bende araştırıyorum.

Peki hocam bant ile yapıştırılmıyor fakat bunun tam olarak yapıştırma mantığı ne ? Bant ile istememin sebebi zaten kolay takılabilir ve çıkarılabilir olması. Bu da güzel fakat bende araştırıyorum.
Hocam benim bildiğim bunlar özel bir aparat ile geliyor. Tabii bunların bantlı versiyonları da vardır ama şuan bulamadım malesef.

Korkma yahu. Her yerde görüyorum seni bari takip edeyim dedim.
😳

Hocam benim bildiğim bunlar özel bir aparat ile geliyor. Tabii bunların bantlı versiyonları da vardır ama şuan bulamadım malesef.

😳
Peki hocam fakat ben nedense pek bulamadım. Direk internette arama yaptığımda Car Posters | Etsy diye bir site buldum ve açıkçası az çok hoşuma gitmedi değil. Direk internette de araştırma yapabilir misiniz ? Yarın bende bakacağım başka sitelere.

Peki hocam fakat ben nedense pek bulamadım. Direk internette arama yaptığımda Car Posters | Etsy diye bir site buldum ve açıkçası az çok hoşuma gitmedi değil. Direk internette de araştırma yapabilir misiniz ? Yarın bende bakacağım başka sitelere.
Hocam yarın doktor randevum var. O yüzden yatmam lazım şimdi. Ancak yarın öğlene kadar bende araştırıp bir kaç poster atmaya çalışırım.

Hocam yarın doktor randevum var. O yüzden yatmam lazım şimdi. Ancak yarın öğlene kadar bende araştırıp bir kaç poster atmaya çalışırım.
Bulmuşum bulmasına fakat ortada şöyle bir şey varmış. Adamlar bana fiziksel bir şey göndermeyeceklermiş. Hatta açıklamada da yazıyormuş. Ben bir çerçeve vs. yerine yüksek kalitede JPEG dosyası alacakmışım. O yüzden o siteden vazgeçtim.

Sizin attığınız ile benim attığımı bulabildim Javvuz markasının sayfasına bakarak. Başka yerlere de baktım gerçekten çok güzel posterler var fakat Türkiye siparişi için çok para alıyorlar. İnternette de hatta "free shipping for turkey" gibi kelimelerle arattım fakat yine pek bir şey bulamadım.

Bir gün önce ise

bu posterleri buldum. Bir kaç tane daha var. Fakat ortada yine para mevzusu var. 9 Dolarlık bir ürün 80 TL tutuyor. O kadarda fazla değil zaten bütçem bu aralıklarda. Sepete eklediğimde 7 Dolar tekrar üstüne alıyor kargo için ve toplamda 16 dolar ediyor. 16 Dolar ise 141 TL ediyor ve bu benim bütçemi aşıyor. Eğer başka bir şey bulamazsam veya bulamazsak ilk attığım sizinkini veya benim bulduğumu alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı