PostNL Kaç Günde Gelir?

Merhaba dostum , satıcıdan geliyor ürünler biliyorsun yani Çin'den gelmesi 30 gün gibi bir zamanı buluyor. sen ürünün linkin verebilirsen yada ülkesini falan kanada , çin , ispanya vb. Çin ise zaten 30 gün :)

Bakmanı tavsiye ederim.
POSTNL Çok Hızlı ! – 12. Gün ve Türkiye 'de !
Russian/English Motospeed CK103 Gaming Mechanical Keyboard 14 Modes RGB Backlight USB2.0 104 Anti ghosting Keys Blue/Red Switch -in Keyboards from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group
ürün linki bu

Tahmini olarak 15 gün. 30 gün'ü bulmaz diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur. Klavye için sabırsızlanıyorum çünkü. :)

@StronkComrade hocam satıcı bir takip numarası girdi çarşamba günü saat 10 civarı lakin PostNL'in kendi sitesinde o verilen kodu aradığımda ''The shipment barcode was not found.'' yazısı geliyor. Satıcıya dün mesaj attım daha cevap vermedi. Bu durum normal mi?

Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur. Klavye için sabırsızlanıyorum çünkü. :)

@StronkComrade hocam satıcı bir takip numarası girdi çarşamba günü saat 10 civarı lakin PostNL'in kendi sitesinde o verilen kodu aradığımda ''The shipment barcode was not found.'' yazısı geliyor. Satıcıya dün mesaj attım daha cevap vermedi. Bu durum normal mi?
Takip numarasının sisteme geçmesi 5 yada 10 gün falan olabiliyor fakat sen yinede satıcı ile iletişime geç.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı