Potada play-off zamanı!

ErcinCaglar

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
İş Adamı
playoff1_EEADQ.jpg

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde normal sezon 30. Hafta maçlarıyla sona erdi. Normal sezonun sona ermesiyle play-off eşleşmeleri de belirledi.

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi'nde normal sezonun tamamlanmasının ardından play-off eşleşmeleri de belli oldu. Play-off çeyrek final eşleşmeleri 12 Mayıs Pazartesi başlayacak.

Çeyrek finalde iki galibiyet alan takımlar turu geçecek.

EŞLEŞMELER:
Banvit – Tofaş
Fenerbahçe Ülker - Uşak Sportif
Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka
Galatasaray Liv Hospital - Beşiktaş Integral Forex

Sizin Favoriniz Kim?

Galatasaray Liv Hospital - Beşiktaş Integral Forex maçında favorim Galatasaray.

Yani bence bütün ev sahibi takımlar üst tura çıkar.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, fakat öyle düşünmemeli; Fenerbahçe Ülker - Uşak Sportif maçında mutlaka bir sürpriz olur diye düşünmekteyim. Uşak Sportif bu senenin sürpriz takımlarından..

Evet bende bir sürpriz olabilir diye düşünüyorum çünkü Uşak Sportif dış saha maçlarında iyi performanslar sergiledi. Ancak neden bilmiyorum ama sürpriz olma ihtimali düşük gibi geliyor.

Euroleague maçlarından sonra takımı izlemeyi kestim ama Obra reyiz isterse Fenerbahçe play-off da süpürür gider diyorum.

Euroleague maçlarından sonra takımı izlemeyi kestim ama Obra reyiz isterse Fenerbahçe play-off da süpürür gider diyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim, umarım Fenerbahçe hayal kırıklığına uğratmaz Euroleague'te olduğu gibi..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı