Power Boost kasayı değiştirmeli miyim?

cyLeX9

Femtopat
PowerBoost kasam var daha yeni aldım sistemimi. Sizce çok mu kötü herkes çok kötü yorumlar yapıyor elimde patlamasından korkuyorum. Geceleri arkasından güç düğmesini kapatıyorum başka neler yapabilirim?

TalipÖztürk

Nanopat
Power Boost kasam var daha yeni aldım sistemimi. Sizce çok mu kötü herkes çok kötü yorumlar yapıyor elimde patlamasından korkuyorum. Geceleri arkasından güç düğmesini kapatıyorum başka neler yapabilirim?

Güç kaynağıda Power Boost ise kısa zaman içinde değişmeni öneriyorum.

curiousoftech

Hectopat
Eğer güç kaynağı kasayla birlikle geldiyse ve iade etme şansın varsa iade et. İade edemiyorsan kasadan ziyade öncelikle güç kaynağını değiştir.

ercevikyiig

Nanopat
PowerBoost kasam var daha yeni aldım sistemimi. Sizce çok mu kötü herkes çok kötü yorumlar yapıyor elimde patlamasından korkuyorum. Geceleri arkasından güç düğmesini kapatıyorum başka neler yapabilirim?
Hocam bu kadar korkmayın. Kasanın powerboost olması bişey değiştirmez. Önemli olan güç kaynağı.

Letsplaygwent

Hectopat
Kasanın havalandırması iyi veya GPU ve CPU ısınmıyorsa kasayı değiştirmene gerek yok ama güç kaynağında PowerBoost ise en kısa zamanda değiştir.

Yer
Fox River
Hocam PSU değiştirme şansınız varsa değiştirin. Kasayı sonra halledersin önemli değil o kadar.

michealdoge

Millipat
Yer
Matrix
Hocam PSU Power Boost ise hemen kaliteli bir PSU alın. Yoksa diğer parçalarınız zarar görebilir.

ercevikyiig

Nanopat
Hocam PSU Power Boost ise hemen kaliteli bir PSU alın. Yoksa diğer parçalarınız zarar görebilir.
Ya şunu yapmayın işte. Evet kaliteli bir PSU değil ama kimse bomba müamelesi yapmasın. İnsanlar korkuyor. Yok hemen değiştir falan. Yapmayın arkadaşlar. Ekran Kartı + İşlemci aynı anda %100 çalışmadığı sürece sorun olmaz.

Kemânkeş-

Gigapat
Yer
Silikon Vadisi
Kasa kalsın da PSU Powerboost ise değiştir.

Yukarı