Power Boost kasayı değiştirmeli miyim?

cyLeX9

Picopat
Daha fazla  
PowerBoost kasam var daha yeni aldım sistemimi. Sizce çok mu kötü herkes çok kötü yorumlar yapıyor elimde patlamasından korkuyorum. Geceleri arkasından güç düğmesini kapatıyorum başka neler yapabilirim?

PowerBoost kasam var daha yeni aldım sistemimi. Sizce çok mu kötü herkes çok kötü yorumlar yapıyor elimde patlamasından korkuyorum. Geceleri arkasından güç düğmesini kapatıyorum başka neler yapabilirim?
Hocam bu kadar korkmayın. Kasanın powerboost olması bişey değiştirmez. Önemli olan güç kaynağı.

Kasanın havalandırması iyi veya GPU ve CPU ısınmıyorsa kasayı değiştirmene gerek yok ama güç kaynağında PowerBoost ise en kısa zamanda değiştir.

Hocam PSU Power Boost ise hemen kaliteli bir PSU alın. Yoksa diğer parçalarınız zarar görebilir.

Hocam PSU Power Boost ise hemen kaliteli bir PSU alın. Yoksa diğer parçalarınız zarar görebilir.
Ya şunu yapmayın işte. Evet kaliteli bir PSU değil ama kimse bomba müamelesi yapmasın. İnsanlar korkuyor. Yok hemen değiştir falan. Yapmayın arkadaşlar. Ekran Kartı + İşlemci aynı anda %100 çalışmadığı sürece sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı