Power Boost Royal Serisi "VK-G1002S" Kasaya Fan Önerisi

Bütçe
50-75

MulayimTers

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, mevcut kasam adına sizden fan önerisinde bulunmanızı rica ediyorum.
Öncelikle iki adet fan almayı düşünüyorum. Fanları kasanın üst tarafına monte edeceğim. Bu doğrultuda kasanın üst tarafına monte edeceğim fanları, daha fazla verim alacağım farklı bir konuma monte etmem için bilgilendirebilirsiniz.
Mevcut anakartımda ikinci fan için fazladan yer olduğunu zannetmiyorum, önereceğiniz fanlara istinaden fanın pinine göre çoklayıcı da önermenizi rica ediyorum.
İlaveten ek bilgi olarak anakartım: MSI B350M PRO-VD PLUS AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart
Şimdiden önerileriniz adına teşekkürlerimi sunuyorum dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fanlara bakmanızı öneririm:
Ama kasanız çok kötü söyleyeyim.

Bu fanlara bakmanızı öneririm:
Ama kasanız çok kötü söyleyeyim.
Her konuya Arctic önermenize gerek yok, bütçesi 150 lira değil. Önerecekseniz de konudaki isteklere uygun bir şekilde önerin :)

Işıklı olarak DeepCool fanlar var, beyazı da mevcut.

Işıksız;

Her konuya Arctic önermenize gerek yok, bütçesi 150 lira değil. Önerecekseniz de konudaki isteklere uygun bir şekilde önerin :)

Işıklı olarak DeepCool fanlar var, beyazı da mevcut.
Farkındalığınız için teşekkür ederim. Denemedim fakat kasanın ön paneli açıldığı taktirde, ön panele ve fanlara toz filtresi taksam, kasa elle tutulur mu hâle gelebilir mi hocam?

Evet, bahsini etmek istediğim eylemi alegorik biçimde ifade ettiniz. Ayrıca anlatmak istediğim düşünceyi eksik telaffuzdan ötürü anlatamadım, üzgünüm.
Mevcut materyalin yetersizliğinden dolayı yakınmak veyahut basit eylem olarak yenisini satın almak yerine, birkaç dokunuşlarla yeniden tasarlayarak yaratıcılığı aktif hâle getirmek, şahsen kişiyi tatminkâr ediyor. Fikirleriniz doğrultusunda hareket edeceğim, ilginiz ve alakanıza minnettarım. Sağlıklı günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı