Power Boost stallıon whıte nasıldır?

balikeat

Megapat
PSU bu. POWER BOOST STALLION WHITE 500W 80+ 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
Arkadaşıma bir sistem aldık, bütçesi çok kısıtlı olduğu için hazır sistemle beraber gelecek. Doğrudan alınmadı. Ekstra PSU güncellemesi fiyata 200 lira falan eklediği için bütçeye uymadı.
Hiç C4 esprisi yapmaya gerek yok. C4 olduğunu biliyorum.
Konuyu açma amacım Technopat Sosyal'de Power Boost PSU kullananların yorumunu almak. 1 yıl civarı idare etmesi yeterli. Sistemin başına bir şey gelir mi? Çatlayan patlayan PSU vakası ne duydum ne gördüm. Bu konunun biraz abartıldığını düşünüyorum.

PSU bu. POWER BOOST STALLION WHITE 500W 80+ 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
Arkadaşıma bir sistem aldık, bütçesi çok kısıtlı olduğu için hazır sistemle beraber gelecek. Doğrudan alınmadı. Ekstra PSU güncellemesi fiyata 200 lira falan eklediği için bütçeye uymadı.
Hiç C4 esprisi yapmaya gerek yok. C4 olduğunu biliyorum.
Konuyu açma amacım Technopat Sosyal'de Power Boost PSU kullananların yorumunu almak. 1 yıl civarı idare etmesi yeterli. Sistemin başına bir şey gelir mi? Çatlayan patlayan PSU vakası ne duydum ne gördüm. Bu konunun biraz abartıldığını düşünüyorum.

Elektrik kesintisi falan olduğunda Allah'a dua edeceksiniz herhalde.

Patlama olayları abartılıyor, doğru, kesinlikle patlar demiyorum ama risk var, patlamaktan ziyade sisteme yanlış W verip bileşenlere zarar verme ihtimali daha yüksek.

Bu hafta 2 adet bozulduğuna dair konu gördüm. Alınmaz.

Bütçeniz ve sisteminiz nedir?
PSU Çoktan alındı. Bütçe tam olarak 4000 liraydı. TEKNOZONE/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/INTEL i3 10100F/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA Bu sistemi aldık. Bu fiyata ekran kartı ve işlemci olarak daha iyi bir şey toplayamadım. İşin içinden çıkamadım yani. Ondan bundan kısa kısa toplamaya çalışsan bile 4500 liralara dayanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı