Power Boost-VK-P3305b kasa alınır mı?

Bütçe
500

Ryuguji Ken

Decapat
Daha fazla  
Ben PC toplayacağım ve bir kasa beğendim, linkini veriyorum. Onu mu almalıyım? İçinde 500W PSU var ya da kasa ve PSU ayrı mı alayım? Max 500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Powerboost hiçbir şeye bulaşmamalısınız. Hadi kasayı aldınız zaten PSU değişmeniz gerekecek. Kaldı ki kasa da tek başına malzeme kalitesi olarak sınıfta kalıyor. Powerboost kasa kullanıyorum şu an oradan biliyorum. Lafın kısası uzak durulacak markalardan.

Bence Powerboost hiçbir şeye bulaşmamalısınız. Hadi kasayı aldınız zaten PSU değişmeniz gerekecek. Kaldı ki kasa da tek başına malzeme kalitesi olarak sınıfta kalıyor. Powerboost kasa kullanıyorum şu an oradan biliyorum. Lafın kısası uzak durulacak markalardan.
hocam psu anlarım da kasanın malzeme kalitesi çok önemli değildir bence sonuçta üstünde tepinmiyoruz aşınacak hali yok ya

hocam psu anlarım da kasanın malzeme kalitesi çok önemli değildir bence sonuçta üstünde tepinmiyoruz aşınacak hali yok ya
Usb girişlerinin azıcık bastırmada içeri çökmesi? Kendi fanlarının gürültülü çalışması? Azımsanacak şeyler değiller hocam sırf şu uyuz fan sesleri yüzünden kasa değişmeyi düşünüyorum.

550-600 TL arası.

Geri
Yukarı