Power Boost VK3305B kasa alınır mı?

Tahakbay

Decapat
Ben Sinerji'den bir sistem aldım, hazır sistem. Cuma günü geliyor fakat ben kasada bir CD girişi göremedim ve 500W PSU yeter mi bilemiyorum. Çok oyun sever biri değilim LoL ve GTA 5 oynuyorum. İleride ne olur bilmiyorum. Kasa yeterli olur mu ve CD girişi var mı? Ben bu konularda bilgili değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
yazılımı usb ye attım zaten pc çok eski nasıl dayandı 9 yıl bilmiyorum.PSU dahili ama ben sadece lol ve gta 5 oynuyorum beni ne kadar süre idare eder bi de cs go ya başlayacağım yani çok ağır bişey oynamayacağım

Bir PowerBoost mağduru olarak sakın almayın, hemen siparişinizi iptal edin. Kasa hakkında pek bir bilgim yok. PSU'ya hiç bulaşmayın. Eskiden 500W PSU'sunu kullanmıştım Sinerji'den. 12V kanalından 386W veriyor. O yüzden sistem kendini yetersizlikten kapatmaya başlıyor. Çok çektirdi bana. Son olarak aşırı sesli bir fanı var. Gece yanınızda uykusu hassas biri uyuyorsa kesinlikle uyutmaz ve uyuyorsa uyandırır. Almayın, aldırtmayın.

Son düzenleme:
Sizi idare etmesi değil olay, bu PSU'lar yükte sıkıntı çıkartabilir. Korumaları tam mı belli değil. Kaliteli bir şey almakta fayda var. Hazır sistemi modifiye edebiliyor musunuz?
Koruma hak getire. İnsan bir yerden sonra sadece "PSU olarak görevini yap. Tek istediğim senden kapanmaman ve sistemimi yakmaman" diyor.

olan oldu artık iptal ettiremem ama yani bu saatten sonra ne yapabilirim bilgisayar için bilgisayarın kasasını değiştiremiyordum yoksa değiştirecektim.Sizce ne yapmalıyım neleri yükseltmeliyim
ama ben bunun birazcıkda sistemle alakalı olduğunu düşünüyorum.Sistemde sapphire rx570 ve ryzen 5 1600 var.

Son düzenleme:
Ben de RX570 ve R5 1600 ile kullanıyordum. İlk başlarda hiçbir şey yoktu fakat yaklaşık 1 ay geçince sistem kendini kapatmaya, restart atmaya ve tehlikeye sokmaya başladı. Elinden ne gelir, paran var mı bilmiyorum ama çok geç olmadan o kasa ve kasanın arkasına takılan sistemi tehlikeye atmaktan başka hiçbir işe yaramayan patatesi değiştir. Ama şunu da söyleyeyim, eğer ki sistemini çok zorlamayacaksan, sana dediklerim kadar sıkıntı çıkartmaz. Bu kapanma ve restart olayı sistem yük altına girdiğinde oluyor.

yok hocam ben sadece lol oynarım genellikle ki o da o kadar zorlamaz gta 5 desen o da öyle yani seninki kadar sorun çıkartacağını sanmıyorum
Ben de RX570 ve R5 1600 ile kullanıyordum. İlk başlarda hiçbir şey yoktu fakat yaklaşık 1 ay geçince sistem kendini kapatmaya, restart atmaya ve tehlikeye sokmaya başladı. Elinden ne gelir, paran var mı bilmiyorum ama çok geç olmadan o kasa ve kasanın arkasına takılan sistemi tehlikeye atmaktan başka hiçbir işe yaramayan patatesi değiştir. Ama şunu da söyleyeyim, eğer ki sistemini çok zorlamayacaksan, sana dediklerim kadar sıkıntı çıkartmaz. Bu kapanma ve restart olayı sistem yük altına girdiğinde oluyor.
500W yeter mi diye düşünmek yerine o kalitesiz ne olduğu belli olmayan markanın PSU'sunu almamalıydın.
dediğim gibi bilgim yok öğrenmeye geldim

Yeni konular

Geri
Yukarı