Power Boost X-58 RGB tg mesh nasıl?

Bütçe
500

yalo

Hectopat
Daha fazla  
Herkes Power Boost kasalar kötü diyor. Ben sadece PSU sunun kötü olduğunu biliyorum. Thermaltake 550W PSU fiyatı 500 TL ise onun 350 400 TL ve patladıklarını duydum, neyse benim konum.

Power Boost X-58 RGB tg mesh panel USB 3.0 mid Tower kasa​

Bu kasayı beğendim. Power Boost ama hava sürkilasyonu iyi güzel gözüküyor. Kasayı siz araştırıp bana kötü olup olmadığını söyler misiniz? Bu işi bilen kişilere bırakıyorum. Teşekkürler, sağlıklı ve güvenli günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes Power Boost kasalar kötü diyor. Ben sadece PSU sunun kötü olduğunu biliyorum. Thermaltake 550W PSU fiyatı 500 TL ise onun 350 400 TL ve patladıklarını duydum, neyse benim konum.

Power Boost X-58 RGB tg mesh panel USB 3.0 mid Tower kasa​

Bu kasayı beğendim. Power Boost ama hava sürkilasyonu iyi güzel gözüküyor. Kasayı siz araştırıp bana kötü olup olmadığını söyler misiniz? Bu işi bilen kişilere bırakıyorum. Teşekkürler, sağlıklı ve güvenli günler.
Hava sirkulasyonu iyi sayilir ama fiyatini hak etmeyen bir kasa. Ayni fiyata cok daha kaliteli olan Zalman N5 MF'yi oneririm.

Herkes Power Boost kasalar kötü diyor ben sadece PSU sunun kötü olduğunu biliyorum Thermaltake 550W PSU fiyatı 500 TL iğse onun 350 400 TL ve patladıklarını duydum, neyse benim konum

Power Boost X-58 RGB TG Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa​

Bu kasayı beğendim Power Boost ama hava sürkilasyonu iyi güzel gözüküyor kasayı siz araştırıp bana kötü olup olmadığını söyler misiniz bu işi bilen kişilere bırakıyorum teşekkürler sağlıklı ve güvenli günler

Hava sirkulasyonu iyi sayilir ama fiyatini hak etmeyen bir kasa. Ayni fiyata cok daha kaliteli olan Zalman N5 MF'yi oneririm.

Ama İtopya'da bulamıyorum Zalman markasını

Yeni konular

Geri
Yukarı