Power Boost X-59 RGB kasa alınır mı?

AerobicTR

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasaya göz atmanızı öneririm. Power Boost gibi fason ürünlere marka basılan ürünleri tavsiye etmem. Paranıza yazık olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısa ve öz ; Alınmaz. İçi ferah demenizi anlamadım. Her tarafı camlarla çevrili. Fanlar kalitesiz. Nasıl içerisi serin olabilir? Bu fiyat bandında gidip Dark Guardian almak varken bu alınmaz.
Dark Guardian'da bundan pek farklı sayılmaz. Güzel hoş ama çok şikayeti var ve bir süre sonra sorunlar yaratacak bir kasa. Nihayetinde Dark ürünleri de fason üretim. Şu anda o fiyat bandında Sharkoon Pure Steel RGB ve Night Shark RGB varken başka kasa alınmaması taraftarıyım.

@Lemi Galip Levon Turaç'ı bende takip ediyorum. Kendisi başarılı. Lakin bazen haksız incelemeler yapabiliyor. Örneğin MB511 ve MB520'nin karşılaştırıldığı videoda MB520'nin yeterli hava akışına sahip olduğunu savunuyor fakat öyle değil. Bu forumda veya başka forumlarda defalarca MB520 ile MB511 arasında kalındığında MB511'in öne geçtiğini herkes biliyor. Evet, iyi incelemeleri çok fazla fakat bu onun yaptığı incelemeleri kusursuz veya hatasız kılmıyor. Tekrar söylüyorum, ben zaten Sharkoon kasası ile Dark'ın kasasını karşılaştırmadım. Ben konu sahibinin attığı kasadan katbekat iyi olduğunu ifade ettim. Söylemediğim bir şey için açıklama yapmak zorunda olmak üzücü...

MB520'nin yeterli hava akışına sahip olduğunu savunuyor

Videoyu ben de izledim, yanlis hatirlamiyorsam 511'den iyi diye bir ifade kullanmadı. 520'nin hava akışı gerçekten güzel. Arkadaşımda da aynı kasa var ve sıcaklık değerleri mükemmel. Sosyal içinde şöyle bir algı oluştu; önü mesh olursa hava akışı çok iyi. 520 gibi kapalı olursa kötü. Ben 511 kullanan biriyim. Arkadaşım ise 520 aramızda bir fark yok. Emin ol. Hatta o LL120 beyaz dongu fan kullanıyor, benden soğuk diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Lemi Galip Dostum yazdıklarımı nasıl okuyorsun bilmiyorum fakat kurduğum cümlede Levon videosunda MB520'nin MB511'den iyi olduğunu savundu demedim. Yalnızca MB520'nin hava akışının yeterli olduğunu söyledi. Bu doğru değil. CM'nin kasalarda kullandığı fanlar Corsair'in kullandığı kadar kaliteli değil. Dolayısıyla MB511'in hava akışı açısında çok fazla avantajı var. Bu konuyu daha fazla konuşmaya gerek yok diye düşünüyorum. Konudan baya saptı. Kısaca özetlemem gerekirse PowerBoost, GamePower kasalardan uzak durun.

Bu kasaya göz atmanızı öneririm. Power Boost gibi fason ürünlere marka basılan ürünleri tavsiye etmem. Paranıza yazık olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kasa dışında daha iyi bir tavsiyeniz var mı 400 liraya kadar sınırım var RGB olsun kablolaması iyi olsun soğutması iyi olsun :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı