Power boots kasa için ideal PSU önerisi

torabora

Decapat
Merhabalar, yeni sistem topladım bugün yarın elime geçecektir diye umud ediyorum fakat acemilikten kasa konusuyla ilgilenmedim pek psu ve kasa kısmının bu kadar önemli bir detay olduğunu düşünmüyordum.

POWER BOOST X-58 RGB 650W 80+ TG Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Gelen kasa bu 650w psu ile geliyormuş fakat power boots hakkında hiç iyi şeyler okumadım internette maalesef ekstra masraf yapıp bir psu alacağım.. bu kasanın içindeki psu sökülebilir mi yoksa gömülü mü kasaya? Sökebilirsem ideal bir psu öneriniz var mı 500-600 tl arası çokta para ayıramıyorum... alternatif önerilerinizi alabilirsem sevinirim.

İnternet üzerinden satın aldıysanız bence kargoyu direk red edip iade alın. PSU alırsanız boş yere para kaybınız olucak. PC montajı falan hakkında bilgili iseniz PC geldikten sonra sadece kasayı iade edebilirsiniz.

İnternet üzerinden satın aldıysanız bence kargoyu direk red edip iade alın. PSU alırsanız boş yere para kaybınız olucak. PC montajı falan hakkında bilgili iseniz PC geldikten sonra sadece kasayı iade edebilirsiniz.
Hiçbir teknik bilgim yok psu alıp onu takacağım sadece kasanın iyi bir performans vereceğini düşünüyorum olan 500 TL’ye olur yolun başında. İade sürecine giremem derslerim başlıyor bölüm gereği güçlü bir PC şart o yüzden bir iki ay bile idare etse yeni psu alırım

Merhabalar, yeni sistem topladım bugün yarın elime geçecektir diye umud ediyorum fakat acemilikten kasa konusuyla ilgilenmedim pek PSU ve kasa kısmının bu kadar önemli bir detay olduğunu düşünmüyordum.

POWER BOOST X-58 RGB 650W 80+ TG Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Gelen kasa bu 650W PSU ile geliyormuş fakat Power boots hakkında hiç iyi şeyler okumadım internette maalesef ekstra masraf yapıp bir PSU alacağım. Bu kasanın içindeki PSU sökülebilir mi yoksa gömülü mü kasaya? Sökebilirsem ideal bir PSU öneriniz var mı 500-600 TL arası çok da para ayıramıyorum... Alternatif önerilerinizi alabilirsem sevinirim.

Corsair vs-650.

Maalesef ne kadar idare edeceğini bilemeyiz.
Mesela biraz spesifik ama Power Boost PSU 10 yıl da dayanabilir, yeni alacağınız PSU daha az da dayanabilir.
Ama sıkıntı çıkma olasılığı kalitesiz ürünlerde daha fazladır.
Yeni PSU'yu ne zaman almayı düşünüyorsunuz?

Maalesef ne kadar idare edeceğini bilemeyiz.
Mesela biraz spesifik ama Power Boost PSU 10 yıl da dayanabilir, yeni alacağınız PSU daha az da dayanabilir.
Ama sıkıntı çıkma olasılığı kalitesiz ürünlerde daha fazladır.
Yeni PSU'yu ne zaman almayı düşünüyorsunuz?
Birkaç aya alabilirim üst limitim 600'lerde ama mümkünse daha altınada alabilirim.
PB PSU önermem, işlemci?
ryzen 5 3500

Şunlara bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı