Power tuşu ile PC kapanmıyor

Pteks

Centipat
Merhaba, bir süredir ara ara mavi ekran hatası alıyorum fakat mavi ekran geldiğinde verilerin toplanması %100'de kalıyor bu aşamada sonra da bilgisayarı Power tuşuyla kapatıp açmak gerekiyor fakat Power tuşu PC'yi kapatırken çalışmıyor. Bu sebepten dolayı da Minidump dosyası oluşmuyor. Her seferinde PC'min arkasındaki tuştan kapatmak zorunda kalıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Mavi ekrandan sonra bekleyince sistem kendini yeniden başlatıyor olması lazım değil mi? Siz sabredemiyor olabilir misiniz?

Power tuşuna basılı tutmanız gerek, sistem kapanana kadar basılı tutun.
Yaklaşık yarım saat beklediğim oldu fakat dediğim gibi %100'de kalıyor ve hiçbir şekilde yeniden başlatma yapmıyor. Basılı tutunca kapanması gerekiyor zaten fakat kapanmıyor.

Merhaba, bir süredir ara ara mavi ekran hatası alıyorum fakat mavi ekran geldiğinde verilerin toplanması %100'de kalıyor bu aşamada sonra da bilgisayarı Power tuşuyla kapatıp açmak gerekiyor fakat Power tuşu PC'yi kapatırken çalışmıyor. Bu sebepten dolayı da minidump dosyası oluşmuyor. Her seferinde PC'min arkasındaki tuştan kapatmak zorunda kalıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Anlamadım lütfen %100 olunca kapatmayın.

Merhaba, bir süredir ara ara mavi ekran hatası alıyorum fakat mavi ekran geldiğinde verilerin toplanması %100'de kalıyor bu aşamada sonra da bilgisayarı Power tuşuyla kapatıp açmak gerekiyor fakat Power tuşu PC'yi kapatırken çalışmıyor. Bu sebepten dolayı da minidump dosyası oluşmuyor. Her seferinde PC'min arkasındaki tuştan kapatmak zorunda kalıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Bunu yapmanız sistem açısından hiçde sağlıklı değil mümkünse sıfırdan Windows'u bir daha kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı