Poweramp Tarzı iOS Uygulama Önerisi

SeverusSnape.

Kilopat
Daha fazla  
Yıllardır Spotify kullanıcısıyım. Geçen eski Android telefonumda Poweramp'dan müzik dinleyim dedim ben yıllardır Spotify'da ne dinliyorum ya falan oldum. Çünkü kullandığım kulaklık Beats ve Poweramp'ın da çok güzel ekolayzır ayar tablosu var daha iyi olan bir programa rastlamadım. Ama gel gelelim ki Spotify'ı her şeyine rağmen kabullenip kullanıyoruz. Ekolayzır ayarını büyütmesi lazım. App music uygulamasının eko ayarı da aynı sanırım.
Tiz ve bass ayarına izin vermiyorlar. Abi elden bir şey gelmiyor ona sinirleniyorum onlar ne sunarsa iyi veya kötü tamam deyip kullanmaktan başka şans bırakmıyorlar. Spotify'da müziğin sözlerine bakma olayı yıllar önce terkedip App Music'e geçti, başkasını da bulamadılar. Rekabet yok abi 2 tane uygulama var. Çıkıp daha iyisini yapan yok. Geliştiren yok. Neyse işin özü Poweramp tarzı uygulama iOS'da önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tidal bulunuyor. Müthiş bir uygulama ama Türkçe şarkı kütüphanesi pek geniş değil. Deneme sürümünü kullanarak şarkı dinleyebilirsiniz. Farkı hissedeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı