Powerbank önerisi

S-link her zaman bana daha çok güven veriyor. Benzer konularda bir çok ürününü kullandım. Artı olarak şarj girişlerinin de alternatifli olması bence harika. Aralarındna kesinlikle S-Link'i seçerdim.

S-link her zaman bana daha çok güven veriyor. Benzer konularda bir çok ürününü kullandım. Artı olarak şarj girişlerinin de alternatifli olması bence harika. Aralarındna kesinlikle S-Link'i seçerdim.
Bir şey sorucağım benim hoparlörlerim 5v ile çalışıyor 2.1A bunu çalıştırır mı

Orası muamma. Yani senini kullanımına bağlı. Ayrıca her powerbank gösterdiği değerleri tam anlamıyla veremeyebiliyor. Üretim tarihi de pilin eskimesi konusunda önemli. Denemeden bilemezsin bence yani.
Şarjı fullken 5v ile sarjı bitene kadar kullansam 5 6 saat dayanırmı ki ortalama bi rakam söylemez misiniz?

Şarjı fullken 5v ile sarjı bitene kadar kullansam 5 6 saat dayanırmı ki ortalama bi rakam söylemez misiniz?
Yani senin kullandığın tarz bir ürün kullanmadım. Maalesef ne desem yalan. Ama amazon prime ile ürünü aldıktan sonra 3 4 gün deneyimlersin. Ambalajına ürüne aparatlarına falan zarar vermediğin sürece Prime ile rahatlıkla iade edebiliyorsun ürününü. Bence al bir dene. Olmazsa cayma hakkını kullanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı