Powerbank yavaş şarj ediyor

Araştırmacı46

Femtopat
Daha fazla  
Evde bulduğum powerbankın iki girişi var fakat bir girişi çalışmıyor. Ortadaki girişte ise iki Xiaomi marka telefonda denedim yavaş şarj ediyor. Yani maksimum 800-900ma ile şarj ediyor. Fakat aynı girişe Vivo marka telefon taktığımda 1800ma civarı şarj ediyor. Kablo aynı bunun sebebi nedir? Powerbank Xiaomi telefonu beğenmiyor sanırım 😁 çözüm yolu yok mu?

Evde bulduğum powerbankın iki girişi var fakat bir girişi çalışmıyor. Ortadaki girişte ise iki Xiaomi marka telefonda denedim yavaş şarj ediyor. Yani maksimum 800-900ma ile şarj ediyor. Fakat aynı girişe Vivo marka telefon taktığımda 1800ma civarı şarj ediyor. Kablo aynı bunun sebebi nedir? Powerbank Xiaomi telefonu beğenmiyor sanırım 😁 çözüm yolu yok mu?

Telefonların MAh'leri farklıdır.

Hocam powerbank kötü olsa niye ayrımcılık yapsın? İkisini de düşük hızda şarj eder.
Yani bence de onu ben de anlamadım hayır bir de ampere gibi uygulama ile değil direk şu USB den amper ölçen cihazla baktım Xiaomi Birisi Note 8 diğeri de Note 9 pro

Telefonların MAh'leri farklıdır.
Hocam o nasıl etkiliyor yani anlamadım 🤔

Powerbank markası Hypergear

Powerbankda üretimden kaynaklı bir sorun olabilir veya kullandığınız USB kablosu telefonunuzu desteklemiyor olabilir, başka bir kabloyla deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı