PowerColor 6570HD görüntü vermiyor

moriste

Hectopat
Daha fazla  
IMG-20200917-WA0039.jpeg

Merhaba öncelikle arkadaşlar, bugün format attım Radeon yazılımını yükledim. PC'yi yeniden başlattım çalışmadı, kartı çıkardıktan sonra gördüm. Acaba bu attığım resimden dolayı mı çalışmıyor? Cevaplarsanız sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O halde onboard bir şekilde sistemi başlatıp ekran kartının sürücülerini DDU ile temizleyip güncelleyin.

O halde onboard bir şekilde sistemi başlatıp ekran kartının sürücülerini DDU ile temizleyip güncelleyin.

Yine aynı sorunu alıyorum arada açılıyor ekran kartı slotu kırılabilir mi?

Bu şekilde kalıyor sonra pikselleşiyor
Kartı slota düzgünce oturttuğunuzdan emin olun. Eğer düzgün oturmuşsa kartın bozulduğu kanaatindeyim.
Bi deneyeyim çok sağolun ilgilendiğiniz için
Kartı slota düzgünce oturttuğunuzdan emin olun. Eğer düzgün oturmuşsa kartın bozulduğu kanaatindeyim.

Eğer kart gittiyse ne önerirsiniz acaba GTA 5 arada oynuyorum ve CS:GO bir de Valorant PSU 450W işlemci Celeron G1820 6 GB RAM var.
Bu şekilde kalıyor sonra pikselleşiyor.

Bir deneyeyim çok sağ olun ilgilendiğiniz için.

Eğer kart gittiyse ne önerirsiniz acaba GTA 5 arada oynuyorum ve CS:GO bir de Valorant PSU 450W işlemci Celeron G1820 6 GB RAM var.

Kasayı yan yatırdım çalıştı anlamsız bir şekilde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı