Powercolor HD 5670 almalı mıyım ?

• Konuyu başlatan sadow
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 12B
Arkadaşım öncelikle bak 1 GB 128 Bit diyor sen bununla Age of Empires falan oynarsın. 1 GB 256 bit olsa gayet güzel olurdu.

Saçmalama. Bilmeden yönlendirme yapmayın. 4 nesil önceki GPU frekansları vs herşey belli 256 değil 512 bit olsa ne fark eder. İyi değil tamam da tek sorunu bant genişliği mi?

Dostum önemli olan GPU yani sen güncel bir ekran kartı almaya çalış her zaman için. Ati tarafında HD7xxx serisinin, Nvidia'da ise GTX650'nin altında ekran kartı almamaya çalış. Bütçe yok ise biraz daha bekle derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorsanız yorum yapmayın lütfen insanların kafasını karıştırıyorsunuz...

Aynen kardeşim haklısın. Adam hd 5670 ile anca age of empires oynarsın diyor. Ben hd 5570 ile codmw3 te 1360x768 çözünürlükte en yüksek detaylarda 40 fps alıyordum. Crysis2 de 1024x768 çözünürlükte advanced ayarda minimum 30 maximum 35 fps alıyordum. Daha ne kadar saçmalamaya devam edecekler acaba. 2009 yılında 9400 gt almıştım. O bile nfs undercover'ı orta ayarlarda oynattı.

- - - Güncellendi - - -

Saçmalama. Bilmeden yönlendirme yapmayın. 4 nesil önceki GPU frekansları vs herşey belli 256 değil 512 bit olsa ne fark eder. İyi değil tamam da tek sorunu bant genişliği mi?

Dostum önemli olan GPU yani sen güncel bir ekran kartı almaya çalış her zaman için. Ati tarafında HD7xxx serisinin, Nvidia'da ise GTX650'nin altında ekran kartı almamaya çalış. Bütçe yok ise biraz daha bekle derim.

Aynen kardeşim haklısın. Adam az kala 256 bit hd4850, 128 bit hd7750 den iyi diyecekti. Sana katılıyorum. Bir ekran kartında gpu önemlidir. Bunu Recep Baltaş abi de anlatıyordu bir videosunda.

- - - Güncellendi - - -

Powercolor diyorsan gelir. Bende 2 GB lik modelde var Juniper GPU.

Oo süper. Ekran kartının performansı iyi mi ? Şu juniper gpu süper ya. Resmen ekran kartı hd5700 gözüküyor.

- - - Güncellendi - - -

Kimse önermiyor kartı sen hala alıcam diyosun. Alma para biriktir. Sen pişman olursun sonra.

En yüksek detaylarda oynama taraftarı değilim. Yeni oyunları orta ayarda oynatmaya yetsin yeter. Zaten e7500 işlemci ile gta 5 bile zor oynanır gibi. HD5570 2 sene beni yarıyolda bırakmadı. HD5670 aldıktan sonrada değiştireceğimi düşünmüyorum. Bozulana kadar kullanırım.

- - - Güncellendi - - -

Powercolor HD 5670 de özel bir durum var yalnız. Soğutması çok iyi ve HD 5770 ile aynı GPU'su var.

Aynen öyle. Powercolor'un tasarımı ve soğutması takdir edilir açıkçası Ha bir de Asus'un da soğutması iyi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı