Powercolor HD6870 Güncel Driver

zaphod

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba,

Powercolor HD6870 ekran kartı için Powercolor'un sitesinde en son 2013 yılında yayınlanmış bir driver var. Driver'ı buradan mı indirmeliyim yoksa AMD'nin sitesinde yayınlanan 15.5 beta sürümünü mü indirmeliyim?

AMD'nin sitesinde yayınlanan en son sürücüyü kurun.
Ben de öyle yaptım. DDU ile safe mode'da eski sürücüyü kaldırıp 15.5 beta sürücüsünü kurdum. Ama Catalyst Center stabil çalışmıyor gibi geldi. Tıklayınca geç açılıyor, takılıyor vs. Oyunlarda da beklediğim performansı alamıyorum.

AMD sürücüleri hep mi böyle berbat yoksa bende mi bir ekstrem durum var?

Ben de öyle yaptım. DDU ile safe mode'da eski sürücüyü kaldırıp 15.5 beta sürücüsünü kurdum. Ama Catalyst Center stabil çalışmıyor gibi geldi. Tıklayınca geç açılıyor, takılıyor vs. Oyunlarda da beklediğim performansı alamıyorum.

AMD sürücüleri hep mi böyle berbat yoksa bende mi bir ekstrem durum var?
Beta sürücülerde böyle durumlar olması normal. Catalyst Center'ın sorunlarına R9 380 incelememizde de değindik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sondan bir önceki sürüme dönebilirsiniz.

Beta sürücülerde böyle durumlar olması normal. Catalyst Center'ın sorunlarına R9 380 incelememizde de değindik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sondan bir önceki sürüme dönebilirsiniz.
Videoyu şimdi izleyeceğim. Ancak şöyle bir durum var, Windows'un formattan sonra kurduğu 14.12 Omega sürücüsü de benzer sorunlar yaşatıyordu ve bu yüzden zaten beta sürücüsüne güncellemek istedim. Ekran kartını çöpe atmam gerekecek herhalde. :(

Videoyu şimdi izleyeceğim. Ancak şöyle bir durum var, Windows'un formattan sonra kurduğu 14.12 Omega sürücüsü de benzer sorunlar yaşatıyordu ve bu yüzden zaten beta sürücüsüne güncellemek istedim. Ekran kartını çöpe atmam gerekecek herhalde. :(
Ekran kartınızdan normalin altında bir performans alıyorsanız yeni konu açabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı