Powercolor r7 265 tabanlı sistem

Daha fazla  
Arkadaşlar bütcem 1550 TL ama ben aştım biraz bu sistem oyunlarda nasıl bir performans verir son olarak size danışmak istedim 2 gün sonra almaya gidiyorum. Ben gta 5 felan oynamicam League Of Legends de 40 50 fps oynatsın yeter.

Screenshot_2015-07-15-12-49-47.png
Screenshot_2015-07-15-12-50-02.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı fazla bile r7 250x bile full hd full high ayarlarda 60 fps nin üstüne rahatça çıkar lol de ama genede sen bilirsin. Önceki arkadaşın dediği gibi asus tercihimdir.

Ekran kartı fazla bile r7 250x bile full hd full high ayarlarda 60 fps nin üstüne rahatça çıkar lol de ama genede sen bilirsin. Önceki arkadaşın dediği gibi asus tercihimdir.
peki sence bunlarda hangisi bana sabit bir fps sağlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-07-16-15-06-45.png
    Screenshot_2015-07-16-15-06-45.png
    32 KB · Görüntüleme: 168
Arkadaşın önerdiği sistemler hakkında yorum yapmıycam fakat 9 yıllık bilgisayarmıda bile 45 fps ile oynanıyordu. O yüzden en kötü sistemleri bile önerseler 100 fps nin altını görmessin diye tahmin ediyorum

Arkadaşlar aynı sistemin bir iki parça değiştirip tekrar sizinle paylaşmak istedim.
Bugün son yarın gidip alcam. Bütçe 1500 TL daha iyisi toplanır mı veya bu topladığım yeter mi ?
Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_2015-07-16-20-01-24.png
Screenshot_2015-07-16-20-01-40.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hala almadıysanız bütçeyi azcık daha arttırıp bunu alabilirsiniz. League of legends te ultra da en az 150-200 fps alacaksınız. crysis 3, gta 5, bf4 gibi oyunlarıda ultra da 30+ fps de oynayabilirsiniz.
Screenshot (3).png

Neden PowerColor önermezsiniz ? ASUS fanboyluğu yapmanın lüzumu yok. Ben PowerColor kullanıyorum ve çok memnunum.
Fanboyluk falan yapmıyorum. Şu marka konusunda tartışmaktan bıktım artık. 10-20 tl için kaliteden, soğutmadan ve yazılımdan ödün verilmez. Ne alıyorsanız sizin tercihiniz ama boş boş laflar etmeyin. Forumuna mesaj attığın sitenin yetkilileri bile Powercolor, Sapphire, Zotac gibi markaları önermiyor, sen daha mı iyi bileceksin ? Arda 500 tl fark olur anlarım ama 16 tl gibi ufak bir fark var. Çok memnun olabilirsiniz ama ASUS, MSİ, Gigabyte, EVGA gibi markalar daha kalitelidir, daha iyi soğutma verir ve yazılım desteği oldukça geniştir. Özellikle MSİ ve ASUS yazılım konusunda çok iyidir. Powercolor kullanıyor olabilirsiniz ama bu onu önermeniz gerektiği anlamına gelmez. Ben MSİ kullansam da genellikle ASUS, EVGA öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı