Powerline adaptör önerisi

inancatil

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Powerline adaptör almak istiyorum. Kablosuz dağıtma özelliği de olmalı. Asus PL-N12 ürününe baktım. 300 MBPS'ye kadar kablosuz dağıtabiliyor ayrıca 2 cihazı ethernet kablosu ile bağlayabiliyorum. Fakat linksys plwk400 diye bir ürün karşıma çıktı, kağıt üzerinde asustan kötü gözükmesine karşılık, fiyat olarak 100 lira daha pahalı. Arasındaki farkı bilen var mı? Veya max 250 lira olmak üzere başka ürün öneren? Şuanda kullandığım internet superonline 50MBps fiber internet. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus pl-n12 modelini aldım. Kurulumu gayet basit ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kablosuz olarak da dağıttığı için telefondan da artık hızlı bir şekilde bağlanabiliyorum. Fiyat yüksek olabilir ama bence hakediyor.

Süperonline 50mbps kullanıyorum. Laptop ile kablosuz max 15 i gördüğim noktada şuan en az 35mbps alıyorum. Masaüstünde de aparatla 25 mbps alıyordum şuan kablolu da tam 50mbps görüyorum. Upload ise 5mbps. O da zaten paketin verdiği maximum.

Süperonline 50mbps kullanıyorum. Laptop ile kablosuz max 15 i gördüğim noktada şuan en az 35mbps alıyorum. Masaüstünde de aparatla 25 mbps alıyordum şuan kablolu da tam 50mbps görüyorum. Upload ise 5mbps. O da zaten paketin verdiği maximum.
Merhaba 1 buçuk yıl ı geçmiş, nasıl memnunmusunuz powerline dan bende şuanda almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı