PowerLine bağlantı kesiliyor

luigi

Kilopat
Daha fazla  
TP-Link PA4010p kit PowerLine ile internete bağlanıyorum. Bilgisayarda belli başlı durumlarda hep internet gidiyor. Saatlerce CS oynuyorum bağlantıda hiçbir sorun olmuyor. Steam'de pazarda gezinirken ya da mağazada gezinirken internet kesiliyor. Cihazı tak çıkar yaptıktan sonra ya da internet kablosunu cihazdan çıkarıp taktıktan sonra geri geliyor. FIFA oynarken maçta asla bağlantı kopmuyor fakat menülerde gezinirken bağlantı koptu diyor. LoL oynuyorum oyun içinde hiç kopma olmuyor. Genel olarak oyunların menülerinde ve Steam'deyken bağlantım sürekli kopuyor. Sorun ne olabilir gerçekten çok sıkıldım artık. Wi-Fi ile bağlanan ve de diğer masaüstü bilgisayarda bu kopmalar yaşanmıyor. Sadece benim Power line ile bağlanan bilgisayarımda yaşanıyor.

Yok hocam uzatma kullanmıyorum. Buradaki sorun elektrik voltaj değişimiyle alakalı değil zaten. Dediğin gibi olsa oyunları oynarkende gider yani en azından denk gelirdi bir iki kere. Dediğim gibi menülerde ve steamde kopuyor bağlantı.

Yok hocam uzatma kullanmıyorum. Buradaki sorun elektrik voltaj değişimiyle alakalı değil zaten. Dediğin gibi olsa oyunları oynarkende gider yani en azından denk gelirdi bir iki kere. Dediğim gibi menülerde ve steamde kopuyor bağlantı.
Hocam selamlar. Benzer bir sorunla karşı karşıyayım. Siz çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı