Powerpoint .html dosya hatası

ErdalK.

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben üniversitede aldığım bir dersin slaytlarını hocanın kendi paylaştığı sitesinden indirdim. Hocamız slaytların içine. HTML uzantıları ekleyerek dersle ilgili çözümleri buton olarak soruların altına eklemiş.

Derste hoca aynı slaytı açıp bu butonlara tıkladığı zaman tarayıcıda. HTML uzantısı açılıyor, fakat ben aynı slaytı hocanın paylaştığı siteden indirip kendi bilgisayarımda açtığımda bu hata ile karşılaşıyorum.

Adsız.jpg

Bu sorunu nasıl çözebilirim çünkü bu linkleri açmam gerekiyor dersi çalışmam için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocanız muhtemelen plug-in benzeri bir şey kullanıyor. En sağlıklısı hocanızdan flash bellek istemek veya onun klasörünü tamamen kopyalamak olabilir.

Slaytlar içerisinde basmanız gereken yere sağ tıklayıp köprüyü düzenle diyin, link büyük olasılıkla webde bulunmayan ve hocanızın düzenlediği HTML formatında metinler olabilir. Bu metinleri açmanın tek yolu HTML metinlerinin de temin edilmesidir. Köprünün adresini siz browserınızdan (Chrome, Edge vb.) açabiliyorsanız, bu konuda nasıl bir çözüm bulabileceğimize bakarız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı