Poyrazhosting güvenilir mi?

KS
KS
MyriadL

MyriadL

Picopat
Poyraz hostingte yıllık olanla Turhost'un aylık olanı neredeyse birebir amatörüm fazla bir beklentim yok başlangıç için ileride daha profesyonel firmalara geçebilirim.

evdepola

Picopat
Yer
İstanbul
Güvenlik ihlalleri çok fazla bahsettiğiniz host firmasında güvenliğinizi ihlal ediyorlar ve casus yazılımlar ile emeklerinizi çöğ yapıyorlar. Turhost şiddetle öneriyorum.

KS
KS
MyriadL

MyriadL

Picopat
Güvenlik önlemi derken mesela Papara hayalet kart ile ödeme yapmayı düşünüyorum onun dışında farklı bir tavsiyeniz varsa belirtirseniz iyi olur.
Güvenlik ihlalleri çok fazla bahsettiğiniz host firmasında güvenliğinizi ihlal ediyorlar ve casus yazılımlar ile emeklerinizi çöğ yapıyorlar. Turhost şiddetle öneriyorum.

Daha uygun fiyatlı birden fazla domain barındırabilen bir hosting firması önerir misiniz düşük bütçeli olacak şekilde.

evdepola

Picopat
Yer
İstanbul
Güvenlik önlemi derken mesela Papara hayalet kart ile ödeme yapmayı düşünüyorum onun dışında farklı bir tavsiyeniz varsa belirtirseniz iyi olur.

Daha uygun fiyatlı birden fazla domain barındırabilen bir hosting firması önerir misiniz düşük bütçeli olacak şekilde.
Turhost firması ile canlı görüşme yapabilir ve fiyat da yardım isteyebilirsin. onun dışında önerebileceğim pek bir host firması yok.

Yukarı