Poyraznet nasıldır?

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Yılbaşında geçmeyi düşünüyorum 200/20 fiber paketine 160 TL nasıldır kullananlar söyleyebilir mi acaba?
Kocaeli/Derince bölgesindeyim merkezleri Kocaeli diye yazmışlar.

İsmi pek duyulmamış bir firma ve ismi pek duyulmamış firmaları tercih etmenizi önermiyorum. Dandik oluyorlar genellikle ve genelleme yapmayacağım ama bazılarının müşteri hizmetleri rezalet olduğu gibi aşırı kaba da olabiliyorlar. GIBIRNet gibi firmalarda da benzerini gördük. Bu konudan da inceleyebilirsiniz, forumdaki bir üye açmış. Rehber olacaktır ve benim önerim gerekirse aylık 20-30 TL daha fazla verin ama bilindik bir firmadan internet alın. Başınız ağrımasın.

İsmi pek duyulmamış bir firma ve ismi pek duyulmamış firmaları tercih etmenizi önermiyorum. Dandik oluyorlar genellikle ve genelleme yapmayacağım ama bazılarının müşteri hizmetleri rezalet olduğu gibi aşırı kaba da olabiliyorlar. GIBIRNet gibi firmalarda da benzerini gördük. Bu konudan da inceleyebilirsiniz, forumdaki bir üye açmış. Rehber olacaktır ve benim önerim gerekirse aylık 20-30 TL daha fazla verin ama bilindik bir firmadan internet alın. Başınız ağrımasın.

Hocam taahhütsüz olduğundan denesem bence tecrübe etmiş olurum en azından merkezleri gölcükteymiş ben derincedeyim.

Biliyorum ve tavsiye etmiyorum.
Neden?

15 gün önce bağladım ve kullanıyorum. Daha önceden Netspeed kullanıyordum 2-3 senedir son zamlardan ve IP probleminden değiştirmek durumunda kaldım. Netspeed içinde bilinmediği zaman derlerdi bilinmiyor falan. PoyrazNET 2013 senesinde kurulmuş yanlış hatırlamıyorsam, daha önceden internet altyapısı olmayan yerlere Wi-Fi hizmeti veren firmaydı ve Kocaeli'nde bilinen firma.
1666957472916.png

1666957486672.png

15 gün önce bağladım ve kullanıyorum. Daha önceden Netspeed kullanıyordum 2-3 senedir son zamlardan ve IP probleminden değiştirmek durumunda kaldım. Netspeed içinde bilinmediği zaman derlerdi bilinmiyor falan. PoyrazNET 2013 senesinde kurulmuş yanlış hatırlamıyorsam, daha önceden internet altyapısı olmayan yerlere Wi-Fi hizmeti veren firmaydı ve Kocaeli'nde bilinen firma.
Eki Görüntüle 1555853
Eki Görüntüle 1555857
46 Ping çok değil mi hocam ?

Bizim türkler için fazla değil. Technopat'ta fiber altyapında test eden bir arkadaşta 52ms çıkmıştı. 30ms altı hayal yabancılarda görüyorum o değeri de 😂

Anladım hocam, WhatsApp destek hattı çok rahat konuşuyor bir de fiberi daireye kadar çekip çekmediklerini sorduğumda müşteri sorumluluğunda gibi bir cevap aldım.

@Singua TT altyapısı olduğu için onlar bir şey yapamaz sen apartmanca imza toplatıp TT müdürlüğüne gidip fiber isteyeceksin. TürkNet ve Turkcell Superonline kendi altyapısı var o da her yerde yok maalesef yaygın olan altyapı TT'e ait.

Geri
Yukarı