Pozitif teknoloji özel sipariş ne zaman gelir?

Hiç adını duymadığım bir site. Şikayet/çözüm oranı bayağı az. Mail atın ve ya aramayı deneyin.

Merhabalar, son 1 ay içinde pozifif Teknoloji'den özel sipariş ile MacBook siparişi veren oldu mu? Ne zamandır bekliyorsunuz?
1.5 ay kadar önce M1 MacBook Pro satın aldım. Çarşamba sabah siparişi verdim, aynı gün kargoya verildi. Cuma günü elime ulaştı. Beklediğimden çok daha hızlı geldi.

Hiç adını duymadığım bir site. Şikayet/çözüm oranı bayağı az. Mail atın ve ya aramayı deneyin.
site güvenilir hocam.
1.5 ay kadar önce M1 MacBook Pro satın aldım. Çarşamba sabah siparişi verdim, aynı gün kargoya verildi. Cuma günü elime ulaştı. Beklediğimden çok daha hızlı geldi.
Özel konfigürasyon muydu ?

site güvenilir hocam.

Özel konfigürasyon muydu ?
Ben canlı desteğin bana ilettiği mesajı direkt aktarıyorum:

"Özel konfigürasyon siparişlerini yetkili Apple Türkiye distribütörümüz aracılığıyla yurtdışına iletiyoruz ve ürünler Türkiye stoklarına gelene kadar yurtdışı tarafından herhangi bir yol durum bilgisi paylaşılmıyor. Dolayısıyla biz de müşterilerimize iletemiyoruz. Ürün 4-12 hafta içerisinde herhangi bir gün gelebilmekte ve ürününüz geldiğinde sizi mail yoluyla bilgilendiriyoruz."

Yani teslim süresi uzuyor haliyle. Bende Macbook Air 16GB versiyonunu geçtiğimiz hafta sipariş etmiştim. "ÖZEL SİPARİŞİNİZ OLUŞTURULMUŞTUR." olarak gözüküyor.

Ben canlı desteğin bana ilettiği mesajı direkt aktarıyorum:

"Özel konfigürasyon siparişlerini yetkili Apple Türkiye distribütörümüz aracılığıyla yurt dışına iletiyoruz ve ürünler Türkiye stoklarına gelene kadar yurt dışı tarafından herhangi bir yol durum bilgisi paylaşılmıyor. Dolayısıyla biz de müşterilerimize iletemiyoruz. Ürün 4-12 hafta içerisinde herhangi bir gün gelebilmekte ve ürününüz geldiğinde sizi mail yoluyla bilgilendiriyoruz."

Yani teslim süresi uzuyor haliyle. Bende MacBook Air 16 GB versiyonunu geçtiğimiz hafta sipariş etmiştim. "özel siparişiniz oluşturulmuştur." olarak gözüküyor.

Yaklaşık 27 gün sonra siparişimi teslim aldım hocam. Biraz sabır gerekiyor maalesef. :D inşallah sizinde en kısa sürede elinize ulaşır.

1 Mart'ta 16 inch M1 Pro 32 GB 1TB SSD'li modeli sipariş geçtim. Hala bekliyorum 6. hafta bitmek üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı