Pratik Geometri bilgileriniz paylaşır mısınız.

vayvan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Pratik Geometri bilgileriniz paylaşır mısınız? Yani İkizkenar Üçgen varsa orada diklik vardır. Yamuk varsa diklik indir gibi pratik bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Çok çok fazla var benim. Burada paylaşsam sabaha kadar yazarım:) Sana tavsiyem Karekök Mps Geometri. Adamlar tüm taktikleri vermiş kitaplarında.

Söyle söylim geçen yıl ygs denemelerinde 8 tane sorudan 1 tane bile net çıkaramazken internnete daima 30 45 60 in karsina dikme indirin diye okumusttum ve onla basladım artık 8de 7 yapıyorum 1 tane kacıyorum arkadasım dedigi gibi karekök mps nin yaninda karekök ygs soru bankasıda cözersen sirtin yere gelmez

Söyle söylim geçen yıl ygs denemelerinde 8 tane sorudan 1 tane bile net çıkaramazken internnete daima 30 45 60 in karsina dikme indirin diye okumusttum ve onla basladım artık 8de 7 yapıyorum 1 tane kacıyorum arkadasım dedigi gibi karekök mps nin yaninda karekök ygs soru bankasıda cözersen sirtin yere gelmez
Ben işte dediğin gibi pratik bilgiler arıyorum sen nereden buldun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı