Predator Helios 300, 16 GB RAM önerisi

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
1605877038569.png

1605877059503.png

Uyum sağlayabilecek en uygun fiyatlı tek 16 GB RAM önerilerinizi bekliyorum.

Bilgisayarınızda başka RAM slotu olduğuna emin misiniz?

Bu RAM uyumlu diye biliyorum.

Çift RAM slotu var diye biliyorum ama yanlış mı?

3200MHz RAM var niye 2666MHz RAM önerdiniz?
Hocam biraz geç oldu fakat RAM almak şimdi nasip oldu, attığınız ürünü alırsam uyum sorunu yaşamam değil mi? Ayrıca Timetec 76tt26nus1r8-16g 16 Gb Ddr4 2666 Mhz Cl19 Notebook Ram | Trendyol bu model de uyar mı?

Burada uyumlu ram ve ssd'ler yer alıyor . Bu linkteki Helios 300'ün eski modeli sanırım .

Yukarıdaki ram uyumlu çalışacaktır.

Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın ram veya ssd'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar . Sitedeki Bigboy markası sadece samsung dram kullanır .

https://www.google.com/maps/uv?pb=!...sAF1QipO2Grv2MgeQfAjr4CFZQxsM3yGaO6snKVoor9vU

Zaten bir arkadaşın yorumundaki resimde Bigboy kutusunda powered by samsung yazıyor.

Monster Adata ve bigboy RAM kullanıyor.

Burada uyumlu ram ve ssd'ler yer alıyor . Bu linkteki Helios 300'ün eski modeli sanırım .

Yukarıdaki ram uyumlu çalışacaktır.

Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın ram veya ssd'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar . Sitedeki Bigboy markası sadece samsung dram kullanır .

https://www.google.com/maps/uv?pb=!...sAF1QipO2Grv2MgeQfAjr4CFZQxsM3yGaO6snKVoor9vU

Zaten bir arkadaşın yorumundaki resimde Bigboy kutusunda powered by samsung yazıyor.

Monster Adata ve bigboy RAM kullanıyor.
Sağol hocam fakat o Timetec daha ucuz olduğu için sormuştum, o RAM uymaz mı?

Sağol hocam fakat o Timetec daha ucuz olduğu için sormuştum, o RAM uymaz mı?
Timetec ne marka chip kullanmış belli değil verdiğim linkteki samsung 60-70 lira farka değer . Eğer Timetec hynix veya samsung chip ise alabilirsin görselden ikisi de olmadığı anlaşılıyor.

Bu soruyu kendine sor ve cevapla 620 liraya Samsung telefonmu 550 liraya Timetec telefonmu?

Az fiyat farkı varken riske girmeye değmez.

Timetec ne marka chip kullanmış belli değil verdiğim linkteki samsung 60-70 lira farka değer . Eğer Timetec hynix veya samsung chip ise alabilirsin görselden ikisi de olmadığı anlaşılıyor.

Bu soruyu kendine sor ve cevapla 620 liraya Samsung telefonmu 550 liraya Timetec telefonmu?

Az fiyat farkı varken riske girmeye değmez.
Çok teşekkürler, Samsung'u alırsam o zaman hiç bir türlü uyum sorunu çekmem diyorsunuz değil mi? Ayrıca Timetec Micron çip kullanıyor herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı