Predetor Gaming 200 lira Steam cüzdan kodu veriyor mu?

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Predetor Gaming 200 lira Steam cüzdan kodu gönderdiğini söylüyor, 200 liralık alışveriş yapanlara. Gerçekliği nedir? Postu bırakıyorum altına.

IMG_20220630_120123.jpg

Arkadaşlar Predetor Gaming 200 lira Steam cüzdan kodu gönderdiğini söylüyor, 200 liralık alışveriş yapanlara. Gerçekliği nedir? Postu bırakıyorum altına.

Eki Görüntüle 1436301

Yanlış anlamadıysam 200TL'lik Acer Predator Gaming ürünü alırsak 200TL cüzdan kodu veriyor. Arkada Acer ismi olduğundan güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Yanlış anlamışım şimdi okudum. Güvenilir.

Yanlış anlamadıysam 200TL'lik Acer Predator Gaming ürünü alırsak 200TL cüzdan kodu veriyor. Arkada Acer ismi olduğundan güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Yanlış anlamışım şimdi okudum. Güvenilir.

Hayır Steam'de 200 TL'ye denk gelen bir sepet hazirliyorsun onlarda sana kod veriyor vaatleri bu.

Uluslararası düzeyde tanınırlığı olan bir hesap. Türkiye tarafında büyümek istiyor olabilirler. 200 lira büyük bir para değil, reklam amaçlı yapılabilir. Ayrıca sizden istenen bir bilgi de yok. Yorumunu atarsın, beklersin.

Hediye verdikleri kişilere baktım. Çok bot hesap kokuyorlar. Yine de bende bir sepet yazdım. Botlara dağıtmıyorlarsa 200TL ile istediğim bir oyunu alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı