Prehesap Game Pass içeren Minecraft hesabı sattı

Sokaner

Hectopat
Daha fazla  
Sitede 82 TL'ye minectaft hesabı satıldığını gördum. Her şeyi değişir yazıyordu herhalde Microsoft'un 75 TL'ye sattıgı donemden kalma dedim, aldım ancak hesap Game Pass üyeliği alınmış. 2 ay sonra sonlanan bir hesap. Satın alırken sitenin gerçekten hiçbir yerinde Game Pass üyeliği olduğu yazmıyordu. 60 TL'lik Game Pass üyeliğini (2 ay) bana 82 TL'den verdiler. Siteye WhatsApp'tan yazdım cevapta yazmadılar bu durumda ne yapmalıyım? Yüksek ihtimalle iade etmeyecekler.

Hesap alım ve satımı yasal bir durum değildir ve firmalar bunu desteklemez. Eğer almadan önce forumda bu konu hakkında ufak bir gezinti yaptıysan hesap satın alan insanların büyük bir çoğunluğunun başına bu tarz olayların gelmiş olduğunu ve senin de başına gelebileceğini biliyor olman lazım. Yapabileceğin herhangi bir şey yok. Hesabın 2 ay elinde kalacağı bile belli olmayan bir durum.

Hesap alım ve satımı yasal bir durum değildir ve firmalar bunu desteklemez. Eğer almadan önce forumda bu konu hakkında ufak bir gezinti yaptıysan hesap satın alan insanların büyük birçoğunluğunun başına bu tarz olayların gelmiş olduğunu ve senin de başına gelebileceğini biliyor olman lazım. Yapabileceğin herhangi bir şey yok. Hesabın 2 ay elinde kalacağı bile belli olmayan bir durum.

Az önce WhatsApp'tan yazdım döndüler tamamen ofansif davrandım her şekilde o hesaba Minecraft'ın satın alınmasını istediğimi söyledim onlarda yakın tarihte Mojang hesabı vereceklerini onu kendime alıp Microsoft hesabına geçriebileceğimi söylediler aldığım Game Pass hesabınıda onlara geri vereceğim bu konuda anlaştık.

Geri
Yukarı