Premiere Pro 2019 sarsıntılı geçiş efekti nasıl yapılır?

mertt0141

Decapat
Daha fazla  
Sabahtan beri arıyorum, denemediğim pack kalmadı ama bulamadım. Bir türlü istediğim şeyi Instagram'da görmüştüm glitchi bir şeydi bulanıklaşıyordu, geçerken sonra sarsılıyordu ekran geçtikten sonra. Yardımcı olur musunuz?

Önerdiğim yöntem ilk önce blur transition koyun sonra ise küçük bir shake koyun bu kadar basit.
Önerdiğim yöntem ilk önce blur transition koyun sonra ise küçük bir shake koyun bu kadar basit.

Geçiş tam yeni video geçmeden önce koyun ki daha tatlı gözüksün.

Shakei nasıl koyacağım bildiğiniz bir öneri videosu var mıdır acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunun sadece shake kısmını izleseniz yeterli gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler denemeye çalışacağım olumlu bir sonuç alırsam güncelleyeceğim iyi akşamlar.
şey yanlış oldu galiba ben premiere pro üzerinden çalışıyorum da after effects pek bilmiyorum

Teşekkürler denemeye çalışacağım olumlu bir sonuç alırsam güncelleyeceğim iyi akşamlar.

Şey yanlış oldu galiba ben Premiere Pro üzerinden çalışıyorum da After Effects pek bilmiyorum.

Eğer amv yapmak istiyorsanız Premiere az kalır After Effects'i öğrenmenizi tavsiye ediyorum biraz karmaşık ama değiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı