''Preparing Automatic Repair'' Hatası

DarkBrown

Centipat
Öncelikle herkese selamlar, umarım derdimi anlatabilirim ve bu derde bir derman bulabilirim... Sizlere çok muhtacım.
Öncelikle yaşanan problemleri size sıralıyorum ve sizlerden gelecek olan yardımları beklemeye başlıyorum.

1-) Bundan 1 sene önce bir bilgisayar satın aldım. (İkinci el) RX 570, I7 2600 vs. vs. içerikli bir sistem. SSD dışındaki harici diskin (Hard Disk) çizik olduğunu bile-bile satın aldım. İlk 4-5 ay sorunsuz kullandım sistemi fakat ardından mavi ekranlarla vesaire karşılaşınca hard disk olmadan sistemi kullanmaya başladım. Yani tek disk (120 GB'lik SSD ile) diskte bulunan yalnızca iki adet oyun vardı LoL ve Valorant. Diskin yeri dolmasın diye bu şekildeydi fakat gün geçtikçe ve güncellemeler geldikçe diskteki alan doldu. Sistemi çift disk ile kullanınca Windows'un kurulu olduğu yerdeki disk yani SSD'nin de kapasitesi artıyordu garip bir şekilde. Ben de en son olarak çift disk olarak kullanıp SSD'nin alanının artmasını sağlayıp Valorant güncellemesini tamamladım ve bilgisayarımı kapatıp Hard Diski çıkardım. Tek diske düşünce kapasitesi de düştü sanırım ve sistem ''Preparing Automatic Repair'' döngüsüne bağlandı. Yan disklerimle sisteme giriş yapıp SSD'nin içindekilere ulaşabiliyorum fakat hiçbir şekilde o diskten Windows'u başlatamadım... Bu olay dün geceden bu yana devam ediyor. Detaylı açıklamalarınıza çok fazla ihtiyacım var... Ne olur detaylı öneriler sergileyin, iyi forumlar.

Yapmanız gereken, RAM belleğiniz 3 gb üzeri ise 64 bit sürümü, değilse 32 bit sürümü Google da " Windows 10 Yükselt " araması yaparak Microsoftun kendi sitesinden indirmek. Talimatları uygulayarak kendi USB YÜKLEME DİSKİnizi oluşturabilirsiniz. O hazır olduktan sonra yükleme sırasında dediğim gibi, dosyalarınız yedeklenir ve windowsu yenilemiş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı