Preparing automatic repair hatası

Daha fazla  
Merhabalar öncelikle buralarda yeniyim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Casper marka bir laptop kullanıyorum. Bilgisayarıma ne olduğunu bilmiyorum birden bir gün açtım ve bu hatayı almaya başladım. İnanın yazılan bütün her şeyi denemeye çalıştım. Bir türlü sonuç bulamıyorum. Laptopum eski olduğu için masraf yapmak istemiyorum. Bu sebeple bilgisayarcıya göstermek istemiyorum. Windows'u yenilemeyi denedim. Ama daha kurulum ekranı gelmeden direkt mavi ekrana düşüyor onu da yapamadım. Bu arada Windows 10 Pro kullanıyorum.

Kardeşim eğer tamirciye göstermiceksen ne anlamı kalacak eğer yeni bilgisayar almayı düşünüyosan öyle bir bilgisayarla idare et şimdiden. Peki bilgisayar açılıyor mu yoksa açılmadan Automatic repair mi yapıyor kendi kendine?

Kardeşim eğer tamirciye göstermiceksen ne anlamı kalacak eğer yeni bilgisayar almayı düşünüyosan öyle bir bilgisayarla idare et şimdiden. Peki bilgisayar açılıyor mu yoksa açılmadan Automatic repair mi yapıyor kendi kendine?

Açılmadan yapıyor tuşa basar basmaz. Bir de tamire vermememin sebebi zaten Allah'a emanet çalışan bilgisiyarı daha da kötüye gitmesini istemiyorum. Daha önceden kotu anılarım var. Kendim de bu tarz şeyleri yapabilirim. Bana çözüm lazım. Sadece o kadar

Geri
Yukarı