Prime Day balon mu çıktı?

Amazon'da ucuz olan kitaplar bedava gibiydi. Normalde 2-3 kitap parası olan 30 TL gibi bir fiyata 8 tane kitap aldım. Depolama birimleri de güzel fiyattaydi.
Screenshot_2021-06-22-10-56-40-410_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
Screenshot_2021-06-22-10-56-34-109_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
@294144 hocam, okumayı seviyorsunuz sanırım. Belki haberiniz yoktur diye etiketleyeyim dedim :)

Gerçekten güzel indirimler vardı, biraz araştırmanız gerekiyordu sadece, her üründe yoktu evet ama çok satılan ürünlerde vardı, belki de ürünler gece saatlerinde tükendiği için bulamadınız. Örnek olarak gece saatlerinde Stinger Core kulaklığı 265 liraydı ancak sabahı görmeden stoklar bitti.

Gerçekten güzel indirimler vardı, biraz araştırmanız gerekiyordu sadece, her üründe yoktu evet ama çok satılan ürünlerde vardı, belki de ürünler gece saatlerinde tükendiği için bulamadınız. Örnek olarak gece saatlerinde Stinger Core kulaklığı 265 liraydı ancak sabahı görmeden stoklar bitti.
01.00 da açtım hocam da kategoriden kaybettim ben bana lazım olanlar indirime girmedi hiç :(

01.00 da açtım hocam da kategoriden kaybettim ben bana lazım olanlar indirime girmedi hiç :(
Ben de listeye bir sürü ürün eklemiştim, yarısına güzel indirimler geldi, diğer yarısına gelmedi fakat bu tip indirimler bile gayet iyi, göz boyamak için değil de gerçekten indirim yapıyorlar en azından.

Tam game pad aldıktan sonra daha iyisi indirime girdi o biraz sinir etti beni :D. Onun dışında biraz garipti. Bazı ürünlerin fiyatı yükseldi bazılarının ise baya bir fiyatı düştü. Örnek olarak @körbiginar' ın aldığı HyperX kulaklık neredeyse yüzde elli indirime girmişti.

Son düzenleme:
Tam Game pad aldıktan sonra daha iyisi indirime girdi o biraz sinir etti beni :D. Onun dışında biraz garipti. Bazı ürünlerin fiyatı yükseldi bazılarının ise bayağı bir fiyatı düştü. Örnek olarak @körbiginar'ın aldığı HyperX kulaklık neredeyse yüzde elli indirime girmişti.

Oldukça memnunum bu arada, sen de az kahin değilsin sabah stok biter demiştin harbiden bitmişti :D

Geri
Yukarı