Prime Gaming etkinleştirilmiyor

ı love you

Hectopat
Kartta 2 TL var. Prime Gaming'e girmeye çalıştığımda hep bu gözüküyor.

resim_2021-02-26_120310.png

Nasıl düzeltebilirim?

İninal. Ama önceden aynı kartla kullanmıştım. Şimdi niye hata oluyor?
Kartında para olmadığından dolayı kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Ben Papara kullanıyorum ve ilk üye olacağım zaman bana da aynı hatayı vermişti. Genelde böyle yerlerde ilk önce provizyon dediğimiz şekilde ücret alıp kartına geri iade ediyor kartının çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için ama senin kartında o ücret olmadığından dolayı hata alıyor olabilirsin.

Kartında para olmadığından dolayı kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Ben Papara kullanıyorum ve ilk üye olacağım zaman bana da aynı hatayı vermişti. Genelde böyle yerlerde ilk önce provizyon dediğimiz şekilde ücret alıp kartına geri iade ediyor kartının çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için ama senin kartında o ücret olmadığından dolayı hata alıyor olabilirsin.
En az ne kadar lazım?

Kartında para olmadığından dolayı kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Ben Papara kullanıyorum ve ilk üye olacağım zaman bana da aynı hatayı vermişti. Genelde böyle yerlerde ilk önce provizyon dediğimiz şekilde ücret alıp kartına iade ediyor kartının çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için ama senin kartında o ücret olmadığından dolayı hata alıyor olabilirsin.

En az ne kadar lazım?

Hayır ininal geçerli bir kart olmadığından kullanmazsınız, lütfen yanlış bilgi vermeyin. Paycell kart kullanman gerek.

Arkadaşlar yanlış bilgi. Prime Gaming şeyinde ininal geçerli değil. Paycell kullanması gerekiyor.
İlk ayı alabilirsiniz ama ikinci ayı alamazsınız. Bazen geçiyor ama.

@Kleyn Paycell ile özel olarak bir anlaşmaları yok, İninal ile kullanıyorum aylardır, daha önceden Tosla kartım ile kullandım. Yanlış bilgi diyorsun ancak kendin yanlış bilgi vermişsin dostum.

@Kleyn Paycell ile özel olarak bir anlaşmaları yok, ininal ile kullanıyorum aylardır, daha önceden Tosla kartım ile kullandım. Yanlış bilgi diyorsun ancak kendin yanlış bilgi vermişsin dostum.

İstersen Prime destek e yazabilirsiniz innialların bazıları geçebeliyor dedim Tosla içinde aynı Paycell'le anlaşmaları var. Paycell sıkıntısız geçiyor.
@Esperoje

@Kleyn Paycell ile özel olarak bir anlaşmaları yok, ininal ile kullanıyorum aylardır, daha önceden Tosla kartım ile kullandım. Yanlış bilgi diyorsun ancak kendin yanlış bilgi vermişsin dostum.

Hmm aynen senin dediğin. Yazıları oku.

Dosya Ekleri

• asdasdk.PNG
    asdasdk.PNG
    42,3 KB · Görüntüleme: 104
Hayır ininal geçerli bir kart olmadığından kullanmazsınız, lütfen yanlış bilgi vermeyin. Paycell kart kullanman gerek.

Arkadaşlar yanlış bilgi. Prime Gaming şeyinde ininal geçerli değil. Paycell kullanması gerekiyor.
İlk ayı alabilirsiniz ama ikinci ayı alamazsınız. Bazen geçiyor ama.
Yanlış bilgi vermiyorum dostum, bak İninal ile kullananlar varmış.

Geri
Yukarı