Prime Gaming hediye talep edilen LoL hesabını değiştirmek

Hocam ben eskiden banlı olduğum hesabı seçtim ve kalkmıyor bir türlü. Lütfen yardımcı olur musun? Ayriyetten "Bağlı Hesaplar" seçeneğinden de kaldırdım, yine de olmuyor. Lütfen yardım et.
Hocam ben eskiden banlı olduğum hesabı seçtim ve kalkmıyor bir türlü lütfen yardımcı olur musun ayriyetten "Bağlı Hesaplar" seçeneğinden de kaldırdım yinede olmuyor lütfen yardım et.2. Heabımı bağladım fakat yine de önce ki hesabıma gitt şuan delirmek üzereyim yeni hesabımda prime bağlı gözüküyor banlı hesapta gözükmüyor ve 1.Kostüm hakkı banlı hesabıma gitti çok kötü bir sistem yapmışlar lütfen yardım et reis

Son düzenleme:
Riot hesabınızdan çıkış yapıp bağlantıya tıklayarak yeni hesabın bilgilerini girmeniz gerekli.

Ben hediyemi aldım, açtım ama daha sonra farklı bir Amazon hesabı açıp Prime aldım. Yanlışlıkla hediyeyi açtığım hesabın şifresini falan yazdım. Nasıl yapacağım? Riot hesabımdan çıkış yaptım. Sonra dediğinizi yaptım ama direkt otomatik bağlanmıyor. Yardım edebilir misin?
Riot hesabınızdan çıkış yapıp bağlantıya tıklayarak yeni hesabın bilgilerini girmeniz gerekli.

Ben bir defa amzon hesssabındam hediye alıp açtım sonra farkı bir Amazon Prime alıp hesasbı bağlıcaktım fakat. Hediyi alıp açtığım hesabı bağladım ve çıkış yapıyorum ama oto bağlını ne yapabilirrim yardım eder misin?

Ben hediyemi aldım, açtım ama daha sonra farklı bir Amazon hesabı açıp Prime aldım. Yanlışlıkla hediyeyi açtığım hesabın şifresini falan yazdım. Nasıl yapacağım? Riot hesabımdan çıkış yaptım. Sonra dediğinizi yaptım ama direkt otomatik bağlanmıyor. Yardım edebilir misin?

Son düzenleme:
Peki bunu nereden çıkacağız? Yanlış hesabı bağladım ben de değiştirmeyi bulamıyorum.
ben riot hesabımdan tarayıcıdan çıkış yaptım fakat işe yaramadı 2 prime var bende 2 side aynı hesaba bağlı (2. yanlışlıkla ona bağladım) bu yüzden bir üyelik boşa gidiyor ve çözemiyorum

Peki bunu nereden çıkacağız? Yanlış hesabı bağladım ben de değiştirmeyi bulamıyorum.
ben riot hesabımdan tarayıcıdan çıkış yaptım fakat işe yaramadı 2 prime var bende 2 side aynı hesaba bağlı (2. yanlışlıkla ona bağladım) bu yüzden bir üyelik boşa gidiyor ve çözemiyorum
Öncelikle Google Chrome üzerinden Ctrl+Shift+N tuşlamasını yaparak gizli moda geçiş yapın. Ardından bağlantısını başka hesaba bağlamak istediğiniz Prime Gaming sayfasına girişinizi yapın. Sonrasında verdiğim linke tıklayarak yeni Riot hesabınızı bağlayın.

Riot ilgilenmiyor bu konuyla. Ticket atman önemli değil.

"Amazon Prime hesabınıza yanlış Riot hesabını bağladıysanız hesabınızdan çıkış yapın, ardından bu bağlantıya giderek hesap bağlama işlemini tekrar gerçekleştirin. Her içerik paketinin bir Amazon Prime ve Riot hesabı tarafından yalnızca bir defa kullanılabileceğini unutmayın."

Kanka biz de nasıl çıkış yapacağımızı soruyoruz.

Kanka biz de nasıl çıkış yapacağımızı soruyoruz.
Anlattım nasıl çıkış yapacağınızı. Varsayılan tarayıcınızdan Riot'un sitesinden çıkış yapacaksanız. Ardından verdiğim bağlantıya tıklayıp yeniden giriş yapacaksınız. Bu kadar.

Üstteki arkadaşın dediği gibi başka hesap bağlama linki var zaten Amazon'da ve aynı şekilde dediklerini yapıyorum fakat hala eski hesap gözüküyor diğeri bir türlü bağlanmıyor çözümü yok mu bunun?

Hesaptan çıkış yapıyorum sonra yeni hesabıma giriş yaparken sonra Riot Games ayarlar bölümü çıkıyor talep et kısmının sayfasını yenilediğimde hala eski hesap bağlı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı