Prime Gaming LoL hesabıma talep ettiğim skinler gelmedi

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar öncelikle konuyu yanlış yer açtıysam özür dilerim. Çarşamba akşamı ücretsiz Prime Gaming aboneliğimi başlattım ve LoL hesabıma ücretsiz skinleri talep ettim. Lakin 2 gün oldu sayılır ve henüz bir skin gelmedi bana.

Dostlar öncelikle konuyu yanlış yer açtıysam özür dilerim. Çarşamba akşamı ücretsiz Prime Gaming aboneliğimi başlattım ve LoL hesabıma ücretsiz skinleri talep ettim. Lakin 2 gün oldu sayılır ve henüz bir skin gelmedi bana.
Doğru Riot hesabında oturum açtığını (Prime üzerinde) ve ganimetleri o hesaba istediğini kontrol eder misin? Çünkü dün gece aynı işlemi yaptım ve ödüller anlık geliyor talep edince.

Ganimet sekmesinde düşmekte. Kapsül olarak geliyor.
1607107152999.png

Hesap adı yazmıyor ve bağlantıyı kes dışında da bir şeye tıklanmıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-04_225916.png
    resim_2020-12-04_225916.png
    105 KB · Görüntüleme: 485
Şu an sizin elinizde birden fazla Riot hesabınız var anladığım kadarıyla. "Bağlantıyı Kes" deyip ödülü aktarmak istediğiniz hesabınıza giriş yapın.

Ekleme: Aslında daha doğrusu, "Bağlantıyı Kes" diyin ve giriş yapmayın yani Riot hesabınızı ilişkilendirmeyin. Prime Gaming sayfasına girin, oradan bi' ganimeti talep edin. Mutlaka Riot hesabınızı isteyecektir.

Önemli Düzeltme: Yazmış olduğum mesaj ve şu mesajım geçersiz oldu. SSS'de belirtmişler, yeni gördüm bunu.
1607113639329.png

Kaynak: Prime Gaming

Son düzenleme:
Arkadaşlar Twitch ile Prime Gaming ayrı şeyler sanırsam. Çünkü Prime Gaming sayfasında Twitch hesabınızı bağlayın tarzında bir yazı gördüm.
Yeni Twitch Prime hesabı açıp oradan denedim az önce. Bu sefer talep et dediğimde bir sekme açılıp hemen kapandı. Muhtemelen önceden açtığım Riot hesabına bağladı tekrar. Bu Prime Gaming'in destek ekibi falan yok mu? Onlara yazayım.
Riot hesabımın bağlantısını Prime Gaming hesabımdan nasıl keseceğim? Bu arada Prime Gaming hesabımın adı "nec" ama Twitch hesabımın adı "necatinec" lakin Twitch hesabımda Prime Gaming ile abonelik yapabiliyordum bir yayıncıya.
Ganimet sekmesinde düşmekte. Kapsül olarak geliyor.
Eki Görüntüle 764930

Hocam bu kapsüller düz kahverengi mi oluyor? Yani üstünde micevher gibi parlak bir taş bulunmuyor değil mi? Çünkü hesabıma 2-3 tane bir şey gelmiş ama birinden efsanevi kostüm çıkmadı. 2 tanesinden çıktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı