Prime Gaming vs Game Pass

Kaan.3535

Femtopat
Katılım
14 Haziran 2021
Mesajlar
51
Merhaba arkadaşlar. İkisinden birine abone olmayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım. Prime Gaming'in oyun sayısı az geldi ama Game Pass'deki oyunlarda kalıcı değil ve 30 TL. Sizce hangisine abone olayım? Sizin tercihiniz neden yana olur?
 

v1sion

Kilopat
Katılım
17 Eylül 2015
Mesajlar
1.643
Çözümler
21
Amazon'dan ürün alacağım zaman veya güzel oyunları ücretsiz verdikleri zaman Prime üyeliği alıyorum. Zaten fiyatı çok uygun. Onun dışında Gamepass ile karşılaştırmak mantıksız. Alabiliyorsanız tabii ki Gamepass. Olur da bir gün güzel oyun verirler, o ay yanına eklersiniz.
 

RHEZNOW

Decipat
Katılım
8 Temmuz 2020
Mesajlar
1.879
Çözümler
5
İkisi de alınır fakat amaç oyunsa Game Pass daha mantıklı oradaki oyunlar belli sonuçta Prime sadece belirli zamanlarda veriyor.
 
KS
KS
Kaan.3535

Kaan.3535

Femtopat
Katılım
14 Haziran 2021
Mesajlar
51
Önerileriniz için teşekkür ederim. Bir de şey soracaktım.Biraz araştırma yaptım ve game pass oyun dosyalarına erişime izin vermiyormuş.Oyunlara türkçe yama yapmak istediğimde zor yapacağım ya da yapamayacağım.Youtube de birkaç konu gördüm bununla ilgili.O da bazı oyunlarda işe yarıyormuş.Bir de bir yerde bir şey okudum.Bazı oyunlarda desteklenen modlar varmış.Oyun menüsündeki mod sekmesinden modu indirip oyunu Türkçe yapabiliyormuşuz.Bunu nasıl yapıyoruz? Direkt kendi mi yapıyor yoksa bu da mı uğraştırıyor? Bilen cevaplayabilir mi?
 
Son düzenleme:
Yukarı